Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki támogatja Kulcsár Edinát a...

Ki támogatja Kulcsár Edinát a háttérből?

Figyelt kérdés

2014- be került elő azóta már műsorvezető, reklámarc, saját ruhamárkája van.

Sok tehetséges magyar fiatal divattervező van aki éveken át tanulja a szakmát és később is alig tud elindulni a pályán és megélni. Ez a nő a semmiből kapott a nevével jezett teljes kollekciót, megrendezett bemutatot, brand name-et. Ehhez sok pénz kell és gazdasági ismeretek, nem gondolom hogy maga tudta volna összespórolni 1 év alatt a pénzt. A ruhákat nem ő tervezi, ez ordít. Pár éve meg Csepelen műkörmozott és nyomorgott.

Olyan az egész mint a modern Hamupipőke története. A valóság talán az hogy valaki támogatja, valakinek a fizetett barátnője/qrvaja ?


2015. dec. 25. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Meg kellett néznem ki ő.

Ez a saját ruhamárka gondolom olyan, hogy ő a nevét adja hozzá, arcát, meg néhány ötletet (?), a tervezés-kivitelezési részét mások csinálták. Mint a Sugarbirds-ös pcsák - rájuk azért vagyok mérges, mert lopnak-lopnak-lopnak más, külföldi tervezőktől, és sokkal nagyobb visszhangot kapnak, mint az ipart és mást végzett emberek (bár a MOME is eléggé fel van hígulva).

Sajnos rengeteg ilyen van, volt pl. olyan ismerősöm, aki egy az egyben lemásolta más festőművészek munkáit, sajátként szignózta, aztán apuka, meg a barátnője futtatta a srácot, nem sült le a képéről a bőr, mások munkáival ékeskedett!

Ez van.

2015. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem irigység, csak elkeserítő, hogy valaki évekig tanulja ezt és süllyesztőbe kerül.
2015. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem ismerem.
2015. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

tavaly a világ!! 2. legszebb nőjènek választották. ezután egyèrtelmű, hogy sok felkèrèst kap az ember.sztem csúnya dolog irigykedni. nem otthon vakarta ès úgy jöttek a lehetősègek,hanem tett èrte.

+ dolog,hogy a facebookon is kedves az emberekkel, valamint szemèlyesen is közvetlen.

az aktív meg csak hires emberek kozul válogatott musorvezetot. ha nem ő, akkor más'celeb' kapja meg. egy most vegzett kommuniacio-media szakosnak semmi eselye nem lett volna. sztem öngyilkosság ilyen szakra menni.

2015. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem irigykedés, azzal a részével, hogy szerepel a médiában és jól él, azzal semmi baj nincsen.

Csak saját kollekció része kissé rossz érzéssel tölt el, mert több barátom/barátnőm van, akik tényleg ezt tanulták, és sehol sincsenek hozzá képest. De ez nem Kulcsár Edina hibája, az igaz.

2015. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szóval nem csak bennem kelt rossz érzést. Nekem a gyanúm az hogy valaki "felkarolta" / lehet 20-25 évvel idősebb is nála/ és egyengeti a karrierjét.

Jön a duma a dolgozó, önmegvalósito fiatal nőről aki sikeres mert dolgozik. Később kiderül hogy valaki egyengeti az útját / szülő, a barátja/. Aki meg becsületesen próbálkozikes tanul sehová nem jut.

2015. dec. 25. 16:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Az Aktiv Hajduek produkcioja és köztudott hogy a szépségverseny amit megnyert Magyarországon Hajduek rendezték meg es az ő jogtulajdonuk.
2015. dec. 25. 16:23
 8/12 anonim ***** válasza:

de nem csak magyar szepsegversenyt nyerte meg.

mint írtam,a miss worldön a vilag masodik legszebb nőjènek választották. ez nem a kis helyi balaton szèpe versennyel egyenèrtèkű,ha nem egyèrtelmű. ezek után evidens, hogy rengeteg felkèrèst kapott itthon.

a baratja meg 5-6 ève ugyanaz volt.idèn ősszel mentek külön.ès a csávó is egyszerű ember volt,nem ilyen millimos akárki.

szóval èn tartom magamat ahhoz,hogy kár így gyűlölködni,meg irigyelni. ő jelentkezett a szèpsègversenyre,ő alakította így a sorsát.

ès mint írtam, nem tudom sajnálni azokat akik elmennek divattervezőnek meg sajtósnak tanulni. aztán vègeznek ès 0 ismerettsèggel nem kapnak munkát...

nyilván tobben nezik az aktívot,ha ismert ember van benne,mintha csak egy nevenincs ember vezetnè. ugyanez igaz a ruhakra. kulcsar edina neve alatt futva több ruhát el tudnak adni,mint egy noname tervező által. ez van. lehet gyűlölködni,de attól még így van.

2015. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"kulcsar edina neve alatt futva több ruhát el tudnak adni,mint egy noname tervező által"


Még mindig nem érted a lényeget, de mindegy.

2015. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Jön a duma a dolgozó, önmegvalósito fiatal nőről aki sikeres mert dolgozik."

Ez viszont eléggé fura, nekem úgy jön le, mintha nem akarnád elfogadni, hogy vannak dolgozó, önálló nők.

2015. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!