Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyajegy a szem mellett,mennyi...

Anyajegy a szem mellett,mennyire zavaró?

Figyelt kérdés

Van a szemem melett egy kidudorodo anyajegy,de nem teljesen "színes" csak épphogy. Mivel szem mellett van, így nem akarták kimetszeni mert hogy idézem:veszélyes, és hatalmas heg lenne ott.

Amúgy nem nagy,csak zavar hogy kidüremlik teljesen lemegy az önbizalmam :( 16/L


2020. jún. 16. 13:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Az én kislányomnak (12) óriási anyajegy van a szeme alatt + a szemhéján is ott van. Az arca kb 30 %-át betakarja, de ugyanezen okból nem műtik meg neki sem. (a szemhéján nem is lenne lehetséges) így született, így találjuk szépnek. Sem őt, sem a környezetünkben senkit sem zavar. Időnként rákérdeznek ismeretlenek, hogy mi ez, de rosszindulatú megjegyzést talán óvodában kapott utoljára. Ettől még értékes, kreatív kis emberke és egyszer nagyszerű, melegszívű nő lesz belőle.

Ahogy belőled is! Aki ez alapján ítélkezik, nem érdemli meg sem barátságotokat, sem a szereteteket!

Az önbizalmad belülről fakad, azt kell erősítened. :)

2020. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A lézerklinikán pár perc alatt eltávolította az orvos már két alkalommal is a szemhéjamról a kiálló és zavaró anyajegyet.

Te is vetesd le, ne rondítsa el a kinézetedet.

2020. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A kettesnek írom, van az a méretű anyajegy, amit nem vállalnak be lézerrel, mert csak plasztikai műtéttel távolítható el. Mint minden műtétnek, ennek is van kockázata, az orvosok egy része egyáltalán nem is vállalja be az arcon.

Az én kislányom most még csak 12 éves, nővő félben van, de azt tudni kell, hogy egy műtéti heg nem növekszik a bőrével együtt, csak eltorzítja, féloldalasra húzná az arcát. Az orvos azt mondta, ha 18 éves elmúlik és megáll a növésben, már lehet róla szó, de csakis akkor, ha ő úgy dönt. Most még szülői beleegyezéssel sem csinálnák meg, csak ha orvosilag (és nem esztétikailag!) indokolt lenne. Szerencsére erre eddig nem volt szükség.

Természetesen fél évente megyünk vizsgálatra, ahogy kell.

2020. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Köszi, de a válaszom nem neked szólt, hanem a kérdezőnek.
2020. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is fejlődésben lévő gyerek vagyok másrészt az le is írtam,hogy az orvos megmondta hogy nem vehető le mert kockázattal jár, lézerrel sem hiszem hisz azért nem csak egy pötty.. én válaszokban nem olyanokat vártam,hogy rontsa az önképet stb hanem inkább amolyan ez veled született dolog,különleges stb.. mindegy akinek nem tetszik ez van, a börőm nem tudom lehuzni ettől függetlenül adok magamra, pl alakomra smink haj minden meg a belső értékek számítanak szerintem (nem önfényezés) mindenesetre köszi a választ, örülök hogy neked sikerült megszabadulnod a problémától de gondolom neked sem 16 évesen.
2020. jún. 17. 15:31
 6/24 A kérdező kommentje:
Azért sem vehető le lézerrel, mert kidudorodó és van gyökere ami minden bizonnyal a szememnél van. Ki kellene metszeni mindenképpen de az is kockázatos lenne meg utána a heg lehet csúnyább lenne
2020. jún. 17. 15:36
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

A szád az nagy, és ahelyett, hogy elkérted volna a klinika címét ahol párezer Ft-ért megoldja egy valóban hozzáértő szakorvos -aki amúgy plasztikai sebész-, ehelyett a nagy egóddal kiokítasz olyant, aki több hasonló műtéten esett már át és van benne tapasztalata.

Azért azt tanuld meg egy életre, hogy ami az egyik orvosnak megoldhatatlan, az egy másiknak aki VALÓDI SZAKEMBER, csak egy pár perces rutinfeladat.

De éljél csak tovább a nagy egóddal, meg a ronda kinövéseiddel!

Részemről befejeztem.

Csááá

2020. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ne is törődj egy ilyen korlátolt, modortalan alakkal, aki el sem tudja képzelni, hogy nincs két egyforma eset és bizony egy orvosnak nagy felelősség ez a döntés! Ha valami nem sikerül, nem ő viseli a rosszul sikerült műtét hegeit, hanem te!

Egyébként nagyon sok ember él az arcán anyajeggyel, több híres modell pl a pályája elején kereken megtagadta, hogy eltávolíttassa az ilyesmit, inkább ügynökséget váltott és végül nekik lett igazuk! (pl Cindy Crawford) Így egyediek és különlegesek! Befutottak, híresek és követendő példát mutatnak! Nincs miért rosszul érezned magad, a korlátolt embereket meg hagyd figyelmen kívül!

2020. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Utolsó neked hány féle képpen írjam le azt hogy a szem melett van és nem lehet leszedetni? :)

Nem fogod fel,hogy gyökere van? Ami a szememnél megy be. Szerinted lézerrel az megoldható? Tapasztalt ember vagy,gratulálok egy gyereknek itt okoskodsz, meg teszed magad..

Honann tudod,hogy nagy az egom? Ismersz? Tudod,hogy néz ki az anyajegy? Mekkora? Orvos vagy netán? Nem tudtam!!! :D

Tedd el magad, takarékra büdös paraszt. Kinövés? Megnéznélek,hogy nézel ki te:) és ne irogass butaságokat itt nekem. Hidd el nem pár ezer ft helyre mentünk, magán klinikára és az,hogy megnézték nem kis összeg volt hozzá értő emberekkel nem ilyen balfaszokkal mint te aki itt ugat gyakorin te nagyon okos

2020. jún. 18. 12:23
 10/24 A kérdező kommentje:
És te ennyire nem vagy tisztában az árakkal? Hát nem igaz:D 30 ezernél felül van egy levétel milyen pár ezer? Amúgy ahj annyira okos vagy hallod menj el akkor egyetemre orvosi szakra aztán tedd le mr. Nagyokos mindentudó
2020. jún. 18. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!