Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nem zavaró az, hogy...

Nektek nem zavaró az, hogy manapság egy Marveles színészt csak azzal a szereppel azonosítanak, mintha más filmje nem is lenne?

Figyelt kérdés
Pl. a Sicario előzetesek is tele vannaók ilyennekkel hogy "Thnos and The Collector team up" vagy a Creednél is hogy "Killmonger is back with valkyrie" meg a Men In Blacknél is hasonlók.

#Marvel #Mervel filmek
2019. júl. 29. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem zavaro
2019. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én annak nem örülök, hogy ilyen mértékben dominálnak a szuperhősfilmek, de amit írsz afelett szemet tudok hunyni, amit írsz az marketing, most ezzel lehet jól eladni egy terméket.

Az pedig, ha egy személy csak egy adott szerepről ismer, egy adott színészt, akinek más említésre méltó alkotásai is vannak, akkor vedd a bátorságot, és hívd fel figyelmet a munkássága további részére, ha van rá módod.

2019. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Engem mindig zavart, ha egy színészt egy szerepével azonosítottak. Rohandtúl tiszteletlen.

18f

2019. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez minden színészre igaz, akinek van valami bazi nagy és híres szerepe.
2019. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
És Mr. Bean, Frodo, meg Harry? Velük mi van.
2019. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket minden színésznél eljátsszák..csak poén,nyugi;)
2019. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!