Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem vagyok...

Mit tegyek, ha nem vagyok fotogén és full ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 15:28
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
36%
Semmit. Nem kell mindenkinek szépnek lenni.
2020. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy is magunkat általában mindig csúnyábbnak látjuk, mint ami a valóság. Lehet, amit nem szeretsz magadon, más azt találja vonzónak. Mások vagyunk, sose lehet tudni kinek mi a gyengéje.
2020. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Tanulj meg profin sminkelni, vágass valami jó kis frizurát ami a legjobban áll,menj körmöshöz ha lány vagy,ez egy picit szépit, illetve avval amivel nem vagy meg elégedve és van pénzed és tenyleg akarod csináltasd meg,nem mindenki születik fotogének de ezzel semmi baj nincs.

Idővel majd elfogadod.

2020. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tambi3 ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező, és "Előttemszólók"!

Öt évtized "nőcsábász rutin"-nal a hátam mögött fogadd el tőlem, hogy MINDEN EMBER SZÉP, különösen a nők...! Talán máshogy, mint szeretné, de a "fotogén"-ség nem rajtad, hanem a szabón, fodrászon, sminkesen, de főleg a kamerát kezelőkön múlik...

2020. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha el tudod azt fogadni, amit leírtál, már nyertél.

Előnyösen lehet használni a sminket, a hosszabb hajat, illetve öltözködéssel kiemelni a tested azon részeit, amelyeket inkább szeretsz magadon, hogy oda vonzad a másik fél tekintetét.

Van egy ilyen mondás: A külső vonz, a belső megtart. Tehát a külső csak a vonzásban segit. Ami megtart, az a belső. Használd ezt ki magadban. Változtass azon, amit tudsz: Fejleszd a belsődet.

Ahogy írták: A kisugárzás... Nekem sok nőismerősöm van, akinél a külcin teljesen feloldódik a megjelenésében. :)

De ismétlem: A legfontosabb, hogy fogadd el magad és szeresd így, ahogy vagy. Különben soha sem lesz kiegyensúlyozott lelked.

2020. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!