Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire nem vagyok fotogén?

Ennyire nem vagyok fotogén?

Figyelt kérdés
A napokban készült rólam tablókép.mielott bementem volna képet csinálni szépnek láttam magam. Majd mikor bementem a fotós is megdicsert hogy bájos vagyok és szép az arcom. Meg köszöntem és mondtam hogy képen nem úgy adja vissza. Ranezett és mondta hogy tényleg nem vagyok fotogén. Eloben másképp látta mint képen. És nekem sem tetszettek igazán magamról a képek. Ez mitol lehet?
2020. febr. 14. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most meg fogsz lepodni, de azert, mert nem vagy fotogen.
2020. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%
Ez nalam is igy van... a fotokon mintha mas ember lenne, nem is en...
2020. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok, tükörben teljesen másnak látom magam mint fotón, a legelőnytelenebb ha elölről fotóznak. Tablófotózásnál 3 sorozat készült rólam, majdnem 70 kép, de nem volt közte 10 ami tetszett volna :D Másról meg készült pár kép és tök jók lettek
2020. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!