Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyáltalán...

Miért van az, hogy egyáltalán nem vagyok fotogén? Élőben egész elfogadhatónak tartom magam, viszont képeken valami bűnronda vagyok.

Figyelt kérdés

:DD

16/l


2017. jún. 16. 13:10
 1/9 anonim válasza:
Ugyanez :(
2017. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Sorstárs!

Ugyanez a helyzet velem is, meg szerintem még sok más lánnyal is. Ne foglalkozz ilyenekkel. Nem éri meg ilyen miérteken gondolkodni. ( tapasztalat, én is sokáig gondolkoztam rajta, de ettől még nem változik semmi) amúgy meg lehet, hogy csak szerinted van ez.

A dolog fordítva is működik ám. Vannak élőben jelentéktelenül kinéző lányok, akik fotókon meg, mint egy modell, tündökölnek. De inkább nézz ki élőben jól, mint csak a fotókon. Megis csak ez számít jobban.

U.i.: egy normális profilkepem sem volt még a 17 évem alatt :)

2017. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Inkább beléd szeressenek, mint a profilképedbe :D
2017. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :D

2017. jún. 16. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt vagyok. :D Életemben még egy jó kép nem készült rólam. Utálom mikor fényképeznek.
2017. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sztem meg csak maskent latod magad mint a,ilyen valojaban vagy. Én is azt hittem elfogadható vagyok csak nem fotogén. Aután igy 35 évesen rájóttem hogy ez csak kis részben van így és sokkal jobbnak láttam magam mindig. Na meg most már nem is látom annyira gáznak azokat a képeket. Viszont mindig volt onbizalmam ez vsz latszott mert egy alompasi lett a fejem. A lanyom ugyanígy van egyidos veled
2017. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha alapvető ápoltság megvan, és nem vagy genetikai szemétlerakóhely se (más szóval nagyon ronda) akkor egyszerű teknika.

Megvannak a technikái hogy kell mozogni, mosolyogni a képeken. Sokan tanulják akár az internetről. Rengeteg leírás van. De sokan az újabb generációból úgy jönnek rá hogy rengeteget fotózgatják magukat.

Aki meg nem tölti a fél napját szelfizgetéssel az ugye ezeket nem tapasztalja ki, így ha mások fotózzák se tudja alkalmazni.

Nincs erre jobb válasz, keress rá google-n ha ennyire zavar, és gyakorold. Mondjuk angolul több leírás van rá, meg videók. És tényleg segít.

2017. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, aki magas és vékony, mégis a fotókon úgy néz ki, mintha 50+ kiló felesleg lenne rajta. :O

Én meg nem szeretem, ha fotóznak, ezért mindig bemerevedik az arcom, szóval gondolhatod. :)

2017. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azon felül, hogy nem vagy fotogén, az is hozzátehet a dologhoz, hogy képeken az arcodat nem tükrözve látod, ahogy megszoktad. Feltéve persze, hogy nem 100% szimmetrikus az arcod, ahogy szinte senkinek nem az. Mivel fordítva látod, és az agyad által megszokott 1-2 milliméteres eltérések az ellenkező irányba állnak, ezért idegennek, neadjisten egyenesen "rondának" hat az arcod.


Próbáld ki, hogy egy rólad készült képet egy képszerkesztőben vízszintesen megtükrözöl. Garantálom, hogy jobban fog tetszeni, pedig semmit nem történt vele egy egyszerű tükrözésen kívül. De rögtön kevésbé tűnik furcsának, mert úgy látod az arcodat, ahogy a fürdőszobatükörben szoktad, amivel az agyad megbarátkozott.

2017. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!