Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az emberek...

Mit csináljak ha az emberek többsége nem úgy áll hozzám ahogyan másokhoz?

Figyelt kérdés
Engem valahogy mindig lenéznek az emberek, tiszteletet és szeretet még sose kaptam senkitől. Olyan igazi barátságot sose sikerült kialakítani senkivel. Én csak akkor voltam jó barát, ha éppen az akkori osztálytársamnak nem volt más. Párkapcsolatban is szintén belém rúgtak, kihasználtak, egy pár hónapnál hosszabb kapcsolatom még sose volt. De most már én se leszek kedves senkivel sem.
2020. jún. 17. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha fiú vagy, gyúrj! A külső a legfontosabb! Minden más csak kamu!
2020. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de képet biztos nem mutatok magamról. De csinosan öltözködöm, nem vagyok kövér, elkezdtem itthon edzeni, még is világ életemben lenéznek.
2020. jún. 17. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. De sajnos nem tudok érdemleges választ adni, mert még én sem találtam megoldást. Beletörődtem, hogy csak érdekbarátaim vannak, ameddig kell nekik valami, addig jó barátok, utána letojják az embert...
2020. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az hogy te sem vagy kedves a többiekkel nem jó megoldás.

Nincs esetleg ötleted hogy mi miatt viselkedhetnek veled máshogy?

2020. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Elmentem pszichológushoz is, azt mondta hogy nincs velem probléma, eltudok vele is beszélgetni, de azért én látom, hogy lenéznek, nem pedig ő.
2020. jún. 17. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
És miből látod hogy lenéznek? Így mentél el a pszichológushoz, hogy úgy érzed lenéznek az emberek?
2020. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ezzel mentem el, hanem azzal, hogy szorongok állandóan, a múltban ért csalódások miatt. Hogy miből érzem azt hogy lenéznek? Pl. kezdhettem akármilyen férfival, mindenki csak kihasznált, hiába nem feküdtem le velük egyből, mielőtt valaki könnyűvérűnek titulálna. A volt munkahelyemen a főnököm utált, az iskolában és a gimiben is ki voltam közösítve, mert csndes voltam. Valamennyire még most is az vagyok.
2020. jún. 17. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, hogy a közösség, ami eddig körülvett és most is esetleg körülvesz nem határoz meg téged, az hogy ők nem látják meg benned az értéket, nem jelenti azt, hogy nincs is benned érték. Úgy látom hasonló helyzetbe kerültél, mint egy barátom, és csak annyit tudok mondani, hogy nem veled van a gond. Valószínűleg az emberek körülötted nem befogadóak, szar arcok, ilyesmi. Azért, mert rossz emberekkel találkoztál eddig az életedben, még ne gondold azt, hogy esetleg veled van a gond, vagy hogy nincs is esélyed arra, hogy megtaláld a neked szánt párt, ha már fiúkról is beszélünk.


És a lenézésről, szerintem egy nagyon fontos tulajdonság valakiben, hogy tudja, mikor kell leszarni valamit, és mikor érdemes harconli érte. Én az esetek nagy százalékában leszarok mindent. Nagyban megkönnyíti a dolgokat.


A csendesség pedig nem baj. Még egyszer, a közösséged rossz, nem te.

2020. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"De most már én se leszek kedves senkivel sem.": Tetszik a hozzáállásod, pont épp ez kell neked, hogy más legyél, mint eddig voltál:).
2020. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!