Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért csinálja ezeket facebook-on?

Figyelt kérdés

1.Lányok olyan képet tesznek ki amiben kint van mindenük(mellük,hasuk).

2.Csücsörítős vagy olyan képeket tesznek ki amin két ujjat mutatnak.

3.Olyan képet tesznek amin a kezükbe van a telefonjuk.

4.Van rengeteg ismerősük,akitet persze életükbe nem láttak.

5.Kamuképeket tesznek ki.

stb.......


Miért ezek a szokások facebook-on?



2014. jan. 18. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert elég sokan azt hiszik,hogy ettől menőbbek lesznek,megvannak győződve arról,hogy csak az számít,hogy mennyi ismerősük van és hány lájkot kapnak.

Őszintén szólva nekem is megfordult már a fejemben,mert kissé zavaró,hogy olyan lányok akik még temérdek sminkkel és szerkesztett képekkel sem túl szépek rengeteg bókot kapnak,engem meg hiába szólítanak le az utcán a neten mintha ott sem lennék,de rájöttem,hogy ostobaság lenne ez alapján megítélni a dolgokat.Viszont másrészt szinte már elvárt az a viselkedés: egyszer megismerkedtem egy sráccal,bejelölt facebookon,beszélgettünk és rákérdezett,hogy régen túlsúlyos voltam-e,vagy mi az oka annak,hogy nem "merek" felrakni magamról sok képet.

20L

2014. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1apakomplexus

2hülyek

3anyira belevannak b*zulva a face-be hogy egy húsvér barátuk nem hajlandó őket lefényképezni

4versengés

5szégyenlik magukat

2014. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Burkolt társkeresési szándék vagy feltűnési viszketegség.

2. Mert azt hiszik, hogy ez a menő, holott szerintem irtó ciki. Nem kacsák, hanem emberek, akkor miért csücsörítenek?

3. Mert képtelenek valakit megkérni arra, hogy lefotózza őket.

4. Versengés, kinek van több ismerőse.

5. Ezalatt nem tudom, mit értesz, de pl. volt egy idő, hogy profilképnek zsiráfot meg rajzfilmfigurát raktak ki, nos ez egy idióta mozgalom vagy játék miatt van.

2014. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!