Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek meg sértik a személyes...

Akinek meg sértik a személyes jogait az hány év börtönbüntetést kaphat?

Figyelt kérdés
Ha egy felnőtt ember akinek a lánya lehetne egy 17 éves lány és rá fog undorító dolgot...De ez nem igaz és fel szeretné jelenteni mennyi idő börtönbűntetést kapna?

#rendőrség #börtönbüntetés #Személyiség megsértése #Nem létező dolog bebizonyítása #Személyi jog megsértése
2020. jún. 17. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha állami gondozott vagy, akkor gondolom megkérheted a szociális munkást vagy más kompetens személyt, hogy segítsenek a rendőrségi feljelentés megtételében. Lehet gyámod is van, lehet őt is érdemes beavatnod, de ez nem biztos.
2020. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen van. Biztos vagyok benne hogy segítenének.
2020. jún. 17. 22:35
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kiírt kérdésed elég bután van megfogalmazva!


Azt jelenti, hogy akinek megsértik a jogait, az kap büntetést...

2020. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem mennyi idő börtöbüntetést kapna.
2020. jún. 17. 22:52
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen! De a kérdésből az jön le, hogy hány év büntetést kapna az, akinek megsértik a jogait.


Tényleg szedd össze magadat, és fogalmazd meg normálisan a kérdést!

2020. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Vagyis olyan dolgot talalt ki rólam egy 30 évvel nálam idősebb férfi hogy allítólag én decemberben én be szálltam a kocsijába és volt köztünk testi kapcsolat és én ezt most tudtam meg..Ami nem igaz mivel férjnél vagyok és egy undormány öreg emberrel egyértelmű hogy nem ..Sokat képzelt magárol vagy nem tudom honnan eredt ez neki
2020. jún. 17. 22:56
 17/18 anonim ***** válasza:
17 évesen férjnél vagy? Az szép. 😄
2020. jún. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyre jobban belekeveredik a kitalált meséjébe... :-D
2020. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!