Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap megyek életem első...

Holnap megyek életem első szórakozó helyi buliába.Tudom fura de izgulok.Tanácsok esetleg?

Figyelt kérdés
17/L(tudom ez is fura a mai világban de így alakult).

2020. jún. 19. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon vigyázz magadra ne igyál sokat de attól még érezd jól magad. Enged el magad és kapcsolódj ki hiszen azért is mész. Bátran beszélgess másokkal hisz nincs mitől parázni. Jó bulizást.
2020. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha nehezen nyílsz meg , engeded el magad akkor igyál valami erőset :D

Persze ha nem szoktál inni, akkor nagyon mértékkel ^^

2020. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd őrizetlenül az italodat.
2020. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen ruhába menjek mennyire sminkeljem ki magam?
2020. jún. 19. 23:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abba a ruhába menj amiben jól érzed magad és annyira sminkeld ki magad amiben úgy érzed önmagad lehetsz. Persze saját stílusod szerint. Talán mivel ez egy különleges alkalom lehet benne egy kis különlegesség smink és ruha szempontjából.
2020. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vigyázz az italodra. A pultos is előtted töltse ki/figyeld amikor csinálja. Borzasztóan könnyű beletenni valamit... Iszol egy kicsit, majd feloldódsz. Nem tudom mennyit szeretnél inni, nem kell túltolni. Igyál vizet is, pláne a buli vége felé. 😉

Sose maradj egyedül!

Legyél csinos, de érezd jól magad a ruhában (is), nem kell kitenni mindent. Én általában fekete farmerben megyek meg valami jó felsőben. Sminket szerintem csináld picit erősebbre, mint a hétköznapokon.

Amúgy én is 17 évesen kezdtem el bulizni. 😃

2020. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Eszméletlenül gáznak tartom, hogy arra van eszed, hogy bulizni menj, de az általános iskola alsó tagozatos helyesírással már nem vagy tisztában.


"szórakozó helyi buliába" - szórakozóhelyi bulijába

"Milyen ruhába menjek" - milyen ruhábaN menjek


A vesszőket is bátran használhatod, ingyen vannak.

2020. jún. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nézd meg a poharadat, emeld meg és alulról nézd meg van-e benne tabletta, a pultost pedig végig nézd, hogy mit tölt, ne forduljon el a poharaddal egy másodpercre sem.

Voltam olyan helyen, ahol a pultos drogozott be egy csajt.

2020. jún. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A buliban kerüld el az olyan embereket , mint a 7-es válaszadó :D Az ilyenek csak elrontanák a kedved :(
2020. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.Nagyon hasznos volt néhány.Jelentem túl vagyok rajta és élek.😂Teljesen normális szerintem az izgalom,minden ismeretlen első dolog előtt izgul az ember.Nagyon jól éreztem magam.Aki most van az első bulija előtt azt tanácsolom hogy valakivel menjen legyen ott ismerős.Azért mert bulizol nem kell leinnod a sárga földig magad.Csak kóstolj bele józanon milyen is egy buli milyen a feeling.És próbáld elengedni magad.😊
2020. jún. 22. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!