Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csaj nem hagy békén! Mit...

A csaj nem hagy békén! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki az osztálytársam. Suliba állandóan beszolt meg kritizált. Sokszor felhúzott és vissza is szóltam neki egyszerűen kibírhatatlan amit művel. Mióta nyár van nem találkoztunk. De instán nézi a storymat pedig nem követ. Holott utál a csaj de mégis folyton foglalkozik velem. Ezt miért csinálja? Van 2 barátnője akikkel énis jóba voltam de ellenem fordultak és együtt beszélnek ki. Elegem van már. Sokszor eltűrtem csendben és leszartam. De ez már tényleg sok.Mit csinálnátok a helyembe? Hülye válaszokra nem vagyok kiváncsi.
2020. jún. 21. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Azt akarja, hogy megdugd.
2020. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta óvoda,ott szokták így piszkálni azt,aki tetszik nekik.Úgyhogy vigyázz,egy szerelmes pszichopatával van dolgod.
2020. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Biztos, hogy tetszel neki, és azért csinálja ezeket, hogy felfigyelj rá.

Aki tetszik annak én is beszólok viccesen, egyszerűen nem bírom megállni, persze ezeken általában a másik fél is jókat nevet.

2020. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem talán szerelmes beléd, azért csinál ilyeneket mégha fura is. Tiltsd Instán, és akkor majd rájön. Vagy nyomasd le neki a következő szöveget, hátha beég tőle:

"Szia, sajnálom hogy ilyen szar életem van, bár talán annyira mégsem szar, ha a sajátod helyett az enyémmel foglalkozol"

2020. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!