Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy bunkó csaj...

Mit csináljak? Egy bunkó csaj miatt internet áldozat lettem! Vagy ez annak számít? 13/L

Figyelt kérdés

Tegnap este kaptam egy emailt egy velem egy idős, idegen csajtól, hogy Google+on véletlenül rám talált, és nagyon szimpi vagyok neki. Nekem is szimpi volt ő, és tegnap késő estig, aztán ma reggeltől késő délutánig csak chateltünk, szünet nélkül, hamar jó barátok lettünk. Kérdezősködött a barátnőimről, és beszéltem is neki az egyikről, ezt írtam: "a legjobb barátnőmet Lolának hívják. Nagyon jó fej, csak egy kicsit pletykás." aztán ez a csaj megnézte Google+on az ismerőseimet, és megtalálta a Lolát, és megírta neki, hogy ezt mondtam neki róla, de még hozzátette azt is, amit EGY SZÓVAL SE MONDTAM, hogy nem bízom benne. És ezt írta a Lolának, és mindemellett még azt is, amiket mind-mind mondtam neki, és a Lola nem tud róluk. Tehát, mindent elmondott a barátnőmnek, plusz olyat is, amit nem mondtam!!! Aztán most kb. 1 órája rám írt a Lola, hogy mekkorát csalódott bennem, meg hogy mekkora köcsög vagyok, hogy nem bízok meg benne, és hiába mondtam neki, hogy ilyet én senkinek nem írtam, nem hitte el.

Ekkorát még sosem csalódtam MAGAMBAN. Azt hittem, hogy ez a sok, internet miatt történt öngyilkosságok nem mondanak semmit, pedig mondanak. (félreértés ne essék, nem akarok öngyilkod lenni, de még sosem volt ekkora lekifurdalásom.) Nem tudom, hogy lehettem olyan hülye, hogy belementem az egészbe, de már késő a bánat. Mindenesetre alig várom, hogy fél öt legyen, mert akkor chatelni fogok a csajjal, és megmondom neki a magamét...

Most akkor internetáldozat lettem? És hogyan mondjam el a Lolának, hogy ez az egész, amit a csaj írt neki, KAMU?

(a kérdés, az viszont nem kamu)



2015. ápr. 2. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt a kérdés vége, 13/L.
2015. ápr. 2. 17:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a barátnődnek a chat-elés előzményeit!
2015. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neki jobban hisz, mint neked, akkor jobb is az ilyentől megválni.
2015. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most chatelek a Lolával. Olyan durván megutáltam...
2015. ápr. 2. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy print screent a beszélgetésetekről és küld el a barátnődnek, kérd meg, hogy találkozzatok, és kérdezd meg, hogy egy idegennek miért hisz jobban, mint neked? Ha ez nem hat rá, akkor semmi se fog. A másik csajt pedig tiltsátok le, nem ismerem a facebook szabályait, de talán jelenteni tudod, hogy tiltsák le.
2015. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úr isten mekkora gondjaid vannak! Hogy jön ide az öngyilkosság egyáltalán???
2015. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy idegennek jobban hisz mint neked a barátnőd, az régen rossz. Igaza van a második válaszolónak.
2015. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így igaz!!! Elegem van. Meggyőztetek.
2015. ápr. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!