Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vélemény az utazás business...

Vélemény az utazás business classban lányokról?

Figyelt kérdés
Ismeri őket valaki személyesen is?

#YouTube #motiváció #Málta #YouTuber #Utazásbusinessclassban
2020. jún. 21. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a fő gond, hogy takaróznak "a negatív reklám is reklám" szöveggel, hanem, hogy nem adnak hasznos infókat.


Amit most előadtak, hogy csinálni akartak, úgy lett volna hatásos, hogy, miután megcsinálták a botrányos videót, feltöltenek egy hasznos videót, amitől maguktól is rájönnének az emberek, hogy az első videó csak egy "HAHÓ! FIGYELJETEK IDE!" Felkiáltás volt.


Ehhez képest a tartalom ugyanúgy semmis, általánosító, néha értelmetlen.


Pl mi értelme van a résznek, ahol ezer eurót letesznek az asztalra? Mi a cél vele?


Jó, lehet odakint informatikusnak menni, fotósnak lenni, stb., de némi részletet miért nem mondanak?


Miért az teszi ki a videóik tartalmát, hogy az a 95% buta? Miért nem xarják le őket és készítenek egy videót, amitől a 95%-ból pár ember átpártolna az 5%-hoz? Miért mennek bele a 95% játékába negativítást sugározva, adva a lovat a negatív kommentelők alá (pl a dalos 95%-os videó)?


Miért nem arról szól a csatorna, amiről szólnia kéne? Miért nem részletes videókat készítenek arról, hogy pl hogy néz ki az egész új élet kezdés? Mondjuk, tegyük fel, külföldre költöznék. Lépésről lépésre mit tegyek? Illetve melyik ország való nekem?


Az, hogy nem az volt a tervük, hogy a negatív hangvételű videóval magukra vonják a figyelmet, abból is látszik, hogy görcsösen próbálják most tudatosítani az emberekben, hogy ez csak figyelemfelhívás volt.


Szerintem Anna csak egy kicsit fel akarta rázni a lustákat egy videóban, de, mivel, akaratlanul is egy kalap alá vette az egymástól különböző embereket, ez nem sült el túl jól. Médea pedig ezt próbálta korrigálni, de csak rontott a helyzeten.


Nekem erről a csatornáról a véleményem, hogy Anna kikapott egy s.ggfej tanárt vagy rokont, aki állandóan az arcába ordította, hogy semmire se viszi majd és ez a reakció videója, amiben a barátnője asszisztált. Még azt is kinézem a szituból, hogy Anna is megkaota Paul Street egykori ofőjét. :D


Plusz, nagyon sokszor vágja arcon saját magukat, amit elmondanak. Ők független lányok, csak éppen akik mögött egy egész stáb áll, élükön a szüleikkel. Egyedül csinálták, csak éppen a szüleik támogatásával. És magukra vannak utalva Ugyan már! Az egyik reakció videós is elmondta, hogy pl Annámak, ha valami xarul sül el, elég egy telefon és jöhet haza.


Lehetne lerágott csont ez a téma, ha ők elengednék az egészet. Nézzétek meg Sobri Norbit, amíg görcsösen kapaszkoditt ahhoz, hogy igaza van, addig mindenki szapulta, ahogy elengedte, majdnem mindenki elfelejtette a döngő léptes videóját. Ha most elengednék a témát, nem töltenének fek több ócsároló videót, hanem inkább hasznos videókat, akkor tényleg lehetne az egész téma egy lerágott csont.

2020. júl. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Remek megfogalmazás.
2020. júl. 5. 13:20
 13/15 Röfögő_uborka válasza:
Látszik, hogy a videó, meg azon kívül még sok másik is meggondolatlanul készült. Mindegyikben felfedezhető sok önellentmondás, a későbbiekben mentegetőzés és magyarázkodás.
2020. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13 Én annyira nem ástam bele magam a munkásságukba, de ha ez így van, az nem túl jó.


Igazából az, hogy azt próbálják hangsúlyozni, hogy 5% érti amit mondanak, a maradék 95% nekik nem kell, már eleve nem logikus.


Ez körülbelül olyan, mintha a moziba csak 5 fő venne jegyet. Magyarul az 5 főből nem sok bevétel lenne. Ha tegyük fel 80-90 ember menne moziba erre a filmre, akkor jobb bevétele lenne a mozinak.

Erre ők komolyan nem gondoltak?

2020. júl. 7. 00:31
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Most visszanéztem a csatornájukra. Látszik, hogy a tartalom már hasznos tartalom a fiatal felnőttekbek meg tiniknek, amivalljuk be, nem is rossz, mert ők vannak többségben a YouTube felhasználói között. Én 30 évesen nár nem érzem magam a célközönségüknek, de 15-23 évesen sokat segítettek volna nekem.


Mondjuk most lárszik, hogy megint akarnak egykis reklámot a csatornának, olyannyira, hogy az összes videóst egy videóba beszélték ki.


Mindenestre látszik, hogy ez a hisztisorozat ety hosszabb figyelemfelhívás volt, nem pedig az, amit elő akartak adni.

2020. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!