Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szomorúak vagytok mert meghalt...

Szomorúak vagytok mert meghalt Bálint gazda?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Igazából nem, mivel nem is ismertem. Azt sem mondhatom, h sajnálom, hiszen idős volt, és szép, teljes élete volt. Konkrétan irígylésre méltó. 120 éven belül pedig az összes ma élő kb 8 milliárd ember halott lesz, beleértve téged, engem, de még a ma született csecsemőket is. Na, ez már adhat okot a szomorúságra.
2020. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt a szerettem, vagy jó barátom, így nem szomorkodom, de megint kevesebb lett a világ egy tartalmas emberrel.

101 évesen ment el, addig teljes életet élt, nyugodjék békében!

2020. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Nagyon sok ember meghalt tegnap, egy volt közülük, csak róla tudtam, hogy kicsoda.
2020. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú nem, hisz már nagyon idős volt és igazából semmi közöm hozzá. Inkább sajnálom.
2020. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kedveltem a munkásságát, volt benne valami olyasmi, amitől mindenki nosztalgikusan gondolt a múlt századra ami amúgy egy szutyok volt.
2020. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ember, jó szakember volt, nagyon értett a szakmájához, igazán szerette, és ezt a tudást, szeretetet nagyon jól át is tudta adni másoknak.

Egyre kevesebb ilyen ember van.

Az utolsó nagyok közül ment el ismét valaki.

Ezért szomorú vagyok, ugyanakkor kevés embernek adatik meg olyan tevékeny, utolsó napjaiig aktív élet, melynek során azt tudja csinálni, amihez igazán ért és igazán szeret.

2020. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten Benedek, Kárpáti, és egy közeli hozzátartozóm, Bálint gazda már csak "hab a tortán", persze sajnálom, de már nem tud rontani a hangulatomon.
2020. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,mint embert,és részvétem a családjának,de szomorú nem vagyok.Leélte az életét.Legyen könnyű neki a föld
2020. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten persze, de azért nagyon szép kort megélt. Tartalmas élete volt. Egyszer mindenki meghal. Benedek halála viszont megrázott, ő nagyon fiatal volt még a halálhoz.
2020. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
100 éves volt, volt egy szép tartalmas élete... Részvétem a családnak persze.
2020. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!