Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szidják most annyit a...

Miért szidják most annyit a szerelmeseket? (Valentin [Bálint] nap)

Figyelt kérdés
Nem értem ezt, ugyanaz a helyzet, főként a Facebook-on, mint Karácsonykor az eljegyzéseket szidó posztokkal. Egyetlen eljegyzést sem láttam, de arra "figyelmeztető" és azt szidó posztot annál többet. Most éppen a Valentin-napot szidják. Valójában lesz két szerelmes poszt max. Mi az Istenért csinálják ezt?

2019. febr. 13. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az embereknek kell valami, amitől kiakadhatnak.


Nem tudom, a Te hírfolyamod hogy nézett ki Szenteste; az enyém azzal volt tele, hogy miléyen szánalmasak akik december 23-án osztották meg a jó kívánágaikat.


Illetve nevetségesnek tartottam, amikor páran kiírták, hogy milyen rosszak az emberek, hogy személyes üzenetben kiívántak nekik boldog Karácsonyt, miután egész évben rájuk se bagóztak FB-n...


Kell az embernek, hogy háborogjanak... Ezért már több az eljegyzést meg hasonlókat szídó "humoros" tartalom, mint maga az, amit szidnak.

2019. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Talán mert jó biznisz van benne, mint a karácsonyban, vagy akármelyik ünnepben?
2019. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nincs semmi extra a Valentin napban, csak ez egy olyan ünnep, amit a pároddal töltesz (a karácsonyt meg családdal). Akinek nincs, az nem érti meg, de ha majd lesz párjuk nekik is jól fog esni egy kis extra odafigyelés a részedről ilyenkor.
2019. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

#2 #3 nem tud olvasni.

Kérdező: azért, hogy legyen kit letiltani a falról.

2019. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Virike2018 válasza:
32%
Mert féltékenyek.Ha meg úgy csúfolnak hogy "pfuj ,P szerelmes G-be"akkor féltékenyek úgy szintén :(
2019. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem féltékenyek, csak reálisak sokan: tudják, érzik, hogy az egész csak egy mézes-mázas cukormázas nap, ami után rezegve, inogva következik az újabb nap, mert nem annyira tartósak ezek a mai "kapcsik".
2019. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meglátásokat! Habár ilyen "mai kapcsit" nem is láttam még. Biztos "rossz" körben forgok. Ha valójában találkoznék, vagy az életben, vagy a közösségi felületeken azokkal a dolgokkal, amikre panaszkodnak, akkor talán meg is érteném őket. De nyálas hablatyot nem látok, csak, igen, többségében irigy megjegyzéseket. Amúgy, mielőtt valaki megjegyezné, nem, nem nagymama korú vagyok, aki belecsöppent ebbe az interaktív világba, hanem egy normális 20 éves, fiatal lány.
2019. febr. 14. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb dolguk aztán ennyi, mondjuk más kérdés, hogy a másik oldalról sincs túl sok értelme, most egy nap a világgá kell kürtölni, hogy de szeret valakit, az év többi részében nem szereti vagy mi? Meg am is a kettjükre tartozik senkit nem érdekel általában.
2019. febr. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!