Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van a mai szülőkel ?!

Mi van a mai szülőkel ?!

Figyelt kérdés
Manapság mást se hallok meg látok csak hogy 14-15 éves lányok járkálnak át husszon éves hapsikhoz sőt tudok olyanról aki már terhes de közben a csávó megint mással van de a szülök hadják hogy csaj meg szülje a gyereket de ez kortól függetlenül is igaz sőt ami nagy divat hogy husszon egy-két évesen meg engedi a csajnak a szülei hogy csávó ott lakjon ugy hogy szereti kerülni a munkát meg szarik bele mindenbe tényleg ez kell manapság vagy én csinálok valamit rosszul mai fiataloknak elég jól megy főleg hol ezzel izélnek hol azzal
2020. jún. 22. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha attól jól megy, hogy hol ezzel izélnek, hol azzal... :)
2020. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
És a te szüleid hol voltak, amikor ellógtál a nyelvtanórákról?
2020. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Testvér, rossz környékén laksz


Vagy te is egy troll vagy

2020. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2/3 meg nyugtatlak tudok helyesen is írni direkt írtam így de úgy gondolom érthető miről van szó
2020. jún. 22. 23:45
 5/11 A kérdező kommentje:
3/3 nem vagyok troll tényleg rossz környéken lakok vagyis megyében inkább
2020. jún. 22. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Melyik megye ha szabad tudni?
2020. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"meg nyugtatlak tudok helyesen is írni direkt írtam"


Az év kifogása :D

2020. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyik bevezethetne egy helyesiraskontroll automatat vagy kijavithstnak az irast. Rossz a helyesirasod,de megerteni a mondandod. En mar nem akadok ki.


Manapsag igy elnek a sracok. Nekem tetszik,jut beloluk nekem is :D

2020. jún. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyanyám 17 évesen ismerkedett meg az akkor huszonéves nagyapámmal, 18 évesen házasodtak, 19 évesen szült a 60-as években. Anyám 16 volt, amikor összejött az akkor 20 éves apámmal és 5 év múlva házasodtak. Minden korban normális volt tizenévesen pasizni és soha nem jöttek be minden tinilánynak a korukbeli, szendviccsel dobálózó, fingós poénokon röhögő kisfiúk.
2020. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"tényleg rossz környéken lakok vagyis megyében inkább"


tessék, magad válaszoltad meg a kérdésedet. jó környéken ez nem eltűrt viselkedés.

2020. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!