Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha azt érzem, az...

Mit tegyek, ha azt érzem, az egész eddigi életem egy hazugság volt ? 23/F

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 23 évem alatt borult minden, családdal nincs túl jó viszony, veszekedések vannak, gyermekkori barátaimat egytől - egyig elvesztettem, alig beszélünk, ők elköltöztek másik városba és rám se bagóznak. Nincs senki akire számíthatok. Egyedül vagyok mint a tököm... Barátaim száma 0, motiváció 0, nincs célja az életemnek, nem tudom, miért kelek fel reggel. Azt érzem, az Élet ugyanúgy menne tovább akkor is, ha meghalnék és senkinek sem hiányzom. Családi életre totál alkalmatlan vagyok, családot nem akarok. Semmi életcélom nincs. Várom hogy leperegjen az életem. Depressziós vagyok, nem merek sokszor kimozdulni a lakásból, nem szeretek emberek között lenni. Sok ember bántott, megalázott, kinevetett gyermekkoromban. Minden értelmét vesztette. Az eddigi 23 évem egy nagy büdös hazugság volt, semmi több.. Minden összeomlott körülöttem. Azt hiszem ez a legalja.....

2020. jún. 23. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Aha.. te az vagy akinek tipikusan tök felesleges bármit mondani mert mindenbe beleköt igaz?
2020. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, Neked is szép napot ☺️
2020. jún. 23. 11:26
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondani lehet bármit, majd én eldöntöm, hogy figyelembe veszem vagy sem
2020. jún. 23. 11:30
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyenfajta kérdés van itt, igazából a legtöbbször azt javasolják az emberek hogy menj pszichológushoz szóval én most ezt javaslom neked is. Szerintem ha most elkezdesz haladni akkor feltudod építeni az életedet, csak először tényleg egy pszichológus kell neked. Ja és meg kell tanulnod emberek nélkül is boldognak lenni, ez a legfontosabb számodra jelenleg hogy ezt megtudd csinálni. Tudom, mondani könnyű, de meg lehet csinálni én úgy vagyok vele. Persze ez csak egy tipp, csinálj amit akarsz, te életed. De lehet változtatni, csak tényleg meg kell tanulni emberek nélkül élni, szerintem ez nem olyan durva dolog mint amilyennek látszik.
2020. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor épp itt az ideje változtatni rajta. Nem gondolod?
2020. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#3.. az életed dolgaival miért nem vagy igy? Am mire van ekkora pofád azt szabad tudni? :D
2020. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6-os, nekem csipogsz? Ülj le szépen vissza a padba.


Nem pofám, hanem arcom van és azért van ekkora mert megtehetem. Nem tetszik? Tovább lehet koslatni..

2020. jún. 23. 11:38
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Roppant érdekes h nincs átmenet az önsajnis hópihe és a bunkó tróger közt :) de szeretlek te gyöngyszem
2020. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as, az Élet ezt hozta ki belőlem, amennyi sok gyűlöletet kaptam.... Szkeptikussá tett az élet. Nincsenek illúzióim sajnos... Én is szeretlek te üveggolyó 😃
2020. jún. 23. 11:46
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként meg én szerintem sokkal több gyűlöletet kaptam az Élettől, mint amennyit megérdemelnék. El van b...va az életem.....
2020. jún. 23. 11:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!