Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan,hogy valaki...

Volt már olyan,hogy valaki idegen számról felhívott és megfenyegetett?

Figyelt kérdés
Most a napokban volt az,hogy felhívott valaki ismeretlen számról és elkezdett fenyegetni,ha ezt meg azt nem csinálom akkor apámnak elmondd ezt azt (mellesleg apámat névszerint ismerte amiről fogalmam sincs,hogy honnan ismeri) és barátnőmet is hívogatták,de nem fordítottam nagy figyelmet ennek,mert ez is csak valami nagyon unott ember lehetett.

2020. jún. 23. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem valami ismerősöd szórakozik pusztán.
2020. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Nekem a magánszám ki se csörög, így nem is lehetne. A környezetem tudja ezt, és számmal hívnak.
2020. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan volt, hogy kamu face-ből írtak nekem, hogy utánam fognak jönni és eltesznek láb alól(nem voltam itthon, külföldön voltam, és város szerint tudta az illető hol vagyok, pedig csak a közeli ismerőseim tudták ezt). Nem vagyok semmi olyan dologban ami miatt ilyet kellett volna, hogy kapjak, bár kicsit megijedtem, mert csak nő vagyok, és csak tudta az illető, hogy hol vagyok. Végül tiltottam a profilt.
2020. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!