Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dezodor mint önvédelem?

Dezodor mint önvédelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hajnalban indulok dolgozni és 3 megállót kellene gyalogolnom és nem biztos hogy teljesen egyedül leszek az utcán. Dezodor hogy vállna be ha mondjuk a zsebemben tartanám készenlétben és ráfújnék a közeledőre? Pl ha a szemébe fújnám? Vagy mit vigyek magammal önvédelemre? Ami engedett? 22l Más mit szokott vinni? Főleg nőket kérdezem.



2020. ápr. 21. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Paprika vagy bors spray, de igazából szerintem a dezodor is baromira csíp ha szembe fújod.
2020. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon nem. Túl közelről kéne. Nem tudom komoly kérdés-e de előszór felröhögtem ne haragudj.


De adtam választ is azért, mert nem tudom vicc-e

2020. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mennyire kell közel engednem magamhoz ha a szemébe akarok fújni gyorsan? De már szerintem az is elég ha az arcába nyomom mert mire belélegzi már az is lelassíthatja nem?
2020. ápr. 21. 21:08
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell kiröhögni, teljesen komoly! Most jelenleg ez van amit tudok önvédelemre használni és sokan javasolják is!
2020. ápr. 21. 21:08
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam rendes választ is. Annyira abszurd volt hirtelen mert a koronavírus elleni védekezés jutott eszembe hogy mindenkit lefújsz :D


Bocsánat. Ha gondolod vidd el, de szerintem kevés. De több mint a semmi.

2020. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát most hogy mondod pont a vírus miatt lehet nincsneek is támadok :D de nem bízom a véletlenre akkor te mit javasolsz?
2020. ápr. 21. 21:15
 7/19 anonim ***** válasza:
Aki igazán gyakorlott, azt a paprika sem állítja le.
2020. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7. Akkor marad a tökön rúgás...
2020. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kösz akkor mit javasoltok? fussak, üssek, harapjak? Nem kéne paráznom de mégis hajnalban megyek mikor még sötét van meg ájszaka is kell majd..akkor már vannak emberek de hajnalban max 1 az is ijesztő alak
2020. ápr. 21. 21:21
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj a közelébe.

Inkább menj hosszabb úton, ami biztonságos.

2020. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!