Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugyan azzal az idegennel almodok?

Ugyan azzal az idegennel almodok?

Figyelt kérdés
Egy idegen fiúval álmodok már másodjára(folytatódó álom) és nem tudom kiez a fiú.Esetleg jelent valamit ez?

#idegen #álom #Folytatódó álom
2020. jún. 4. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert ez a fiú jár az eszedben. Persze nem biztos, hogy tudatosan, lehet, hogy csak egy másik fiúra gondoltál.

Elvileg nincs olyan, hogy idegennel álmodni, ezt úgy értem, hogy csak azzal álmodsz, amivel/akivel már legalább egyszer találkoztál. Például talán láttál tegyük fel egy cukrászdában vagy kisboltban egy helyes fiút, és utána arra gondolsz mondjuk, hogy milyen jó lenne egy ilyen barát (ha szerelmi, ha nem). És ezután ő visszajön az álmodban. Lehet, hogy barna helyett szőke hajjal, vagy kicsit másképp néz ki, de végülis ugyanaz.

Jó, mondjuk ez nem egy nagyéletű példa, de remélem segítettem! :D

2020. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen! :D
2020. jún. 4. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
'vágyálom'
2020. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!