Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akarhat valamit vagy csak szédít?

Akarhat valamit vagy csak szédít?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. A bátyám egyik 27 éves barátja furcsán viselkedik velem.

Ha nálunk van , ami elég ritkán fordul elő , akkor baromira közvetlen velem, keresi a társaságomat, mellém ül, van hogy megérint, érdeklődik felőlem. Mindig bókol nekem, olyanokat mond, hogy belőlem biztos nagyon jó háziasszony lesz, csak az én véleményem érdekli és még sok hasonlót. Én nyitott vagyok , kedvelem őt és jól is néz ki szerintem.

Tehát ezek alapján azt mondanám, hogy tetszem neki , de viszont neten sosem keres, még rám sem ír. Szóval nem értem, hogyha az ég világon semmit nem akar tőlem, akkor miért udvarol , viszont ha mégis akkor miért nem keres!?

Az is eszembe jutott, hogy lehet , hogy csak egy kalandot lát bennem, hisz sejti , hogy én még nem voltam senkivel...

Az is megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy az zavarta, hogy még nem töltöttem be a 18-at, mert amikor legutóbb itt volt én 17 voltam , azóta nem volt nálunk . Lehet, hogy tényleg csak ez tartotta vissza és ha legközelebb jön akkor akár el is hív valahova ?

Lehet, hogy csak kedvességből ilyen és túlmagyarázom a dolgokat ?

Tudom, hogy csak ő tudja , hogy mit akarna tőlem vagy mi a problémája, de szerintetek miért viselkedik így velem?



#fiú #lány #testvér #Szedítés
2020. jún. 25. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk már csak ilyenek. Szerintem ő maga sem tudja, hogy mit akar. Ha tényleg tudni szeretnéd, próbáld meg burkoltan megkérdezni, vagy valami olyat, amiből talán meg tudsz valamit.

Te is küldesz felé jeleket? Mert ha nem, akkor lehet azért nem történik semmi, bizonytalan benne.

2020. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen , küldök jeleket , csak nem igazán tudom kezelni ezt a nagy közvetlenségét.
2020. jún. 25. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha Te is küldesz jeleket, akkor ne csodálkozz a nagy közvetlenségén!

9 év nem akkora korkülönbség, ami miatt félni kellene, de a 18 még túl kevés a 27-hez.

Ezt azért gondold át. Másképp látnám a 28 és 37 között, mert ők már tapasztaltabbak, hamarább tudnak jól dönteni a 9 év miatt.

2020. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat! :)
2020. aug. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!