Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit?

Akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi. Munkahelyen ismerkedtünk meg, ideiglenes főnököm volt egy rövidebb projektben. Kizárólag két alkalommal, a heti másfél órás megbeszélésen találkoztam vele. Nem érdekelt férfiként, a tudását nagyra tartottam, tisztelettudóan, de semlegesen viselkedtem vele. Ő sem mutatta, hogy különösebben kedvelne. Bár nem is figyeltem ilyesmire, más dolgaim akadtak bőven.

Végeztünk a közös munkával, ő pedig kikereste a nevem(magamtól nem beszéltem vele kettesben, így be sem mutatkoztam neki személyesen) és rámírt facebookon. Tulajdonképpen megdicsérte a munkámat. Ezután szinte minden nap írtunk pár mondatot egymásnak, viccelődtünk.

Másfél hétig tartott ez, utána megint találkoztunk, mivel bemutatta a projektet, amire én is hivatalos voltam. Szerintem az írogatás miatt zavarban volt, kerülte a tekintetem. Aztán utána közvetlenül rám írt.

Pár nappal később elhívtam egy közös rendezvényre, erre megkérdezte, összefuthatnánk-e. Aznap este találkoztunk, beszélgettünk fél órát. Azt mondta nem tud eljönni a rendezvényre, mert családi programja van(megpendítette a feleség tényezőt, amivel bizony elég rendesen rendelkezik). Viszont felajánlotta, hogy részt vehetnék más projektjeiben is. Elmehetnék vele ide-oda, mert ezek ilyen egy-egy napos vidéki utak tulajdonképpen.

Séta közben többször megérintette a felkarom, aztán mikor elváltunk rám is írt (válaszolt az utolsó üzenetemre). Ez egy hete volt és azóta is majdnem minden nap írunk egymásnak valamit.

Én eleinte semlegesen tekintettem rá, de valamiért nagyon megkedveltem, nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot. Szerintetek bele mehetek ennek az együtt dolgozásnak, barátkozásnak a folytatásába úgy, hogy egyikünk se sérüljön? Nekem is van párom, ezt ő még nem tudja.


2015. nov. 15. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Tuti nem együtt dolgozásra vágyik. Családja mellől fészen csetelget és viccelődik. Ne menj bele. Csak te fogsz sérülni. Egyenes ember masfél hétnyi csetelgetés után a szemedbe néz, nem pedig zavarban van.

Ne légy vele ilyen kedves és inkább a pároddal törödj, velhetoen nalatok sincs minden rendben.

Ez olyantól tanacs, aki ugyanilyen inditassal vegigcsinalta. :-(

2015. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hallgass másra! Csináld úgy ahogy a szíved bírja.
2015. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!