Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szájon puszilt az osztályfőnök...

Szájon puszilt az osztályfőnököm! Akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Ma volt az utolsó tanítási nap a suliban ebben az évben,és osztály csinált egy kis műsort az osztályfőnökünknek,meg a pótosztályfőnöknek. Az ünnepség végén mindenkit egyesével megpuszilt. Csakhogy engem nem arcon puszilt,hanem szájon.És akkor most lehet azzal jönni,hogy biztos csak véletlen volt,de szerintem egyáltalán nem az volt.Én próbáltam minél jobban elhúzódni,csak az arcára adni puszit,de ő erőltetetten a számra adott puszit.Azt még hozzá kell tennem,hogy nem az egész számat puszilta meg,csak a szélét,mert valamennyire sikerült elhúzódnom.

Nagyon váratlanul ért a dolog,kicsit azért lesokkolt.Nem tudtam,hogy helyes-e amit tett,ezért is elég lelkiismeret furdalásom volt.

Mindig is éreztem,hogy velem máshogy bán(t) mint,a többiekkel az osztályból.Amikor valami ünnepség van a suliban(évnyitó,évzáró,stb.) mindig megdicsér(t),hogy milyen elegáns/csinos vagyok.

Nemrég volt a születésnapja és természetesen én is felköszöntöttem őt.Még osztálykiránduláson csináltak rólunk egy képet,és azzal a (kedvenc)képünkkel köszöntöttem föl.Megköszönte,és egy szíves smiley-t is küldött,holott volt olyan gyerek,akinek nem is válaszolt a köszöntésre,másoknak meg semmi smiley-t vagy egyebet nem írt,csak annyit,hogy "Köszönöm".


Vajon akarhat tőlem valamit?Nem szeretnék semmi (rosszat) belegondolni az egészbe.

Ő 41 éves férjes,kétgyerekes anyuka,Én 14 éves lány vagyok.


2016. dec. 21. 21:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%

Elég érdekes történet.Azt csak ő tudhatja,hogy akarhat e valamit tőled,bár én nem gondolnám.

Bár azt meg kell hagyni,hogy nagyon furcsa,nem tudom,hogy ilyet megengedhet-e magának egy tanár.

2016. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem amig nem lesz 'komolyabb' a dolog be foglalkozz vele. 14 eves vagy gondolom 8. As. Ezt a par honapot kibirod es ugyse latod tobbet. Nem ez a velemenyem amugy de ez az esszeru szerintem. Ha beszolsz neki vagy akarmi nehogy szivasson vagy valami. Udv
2016. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Sztem hagyd magad. Sok oromet es izgalmas tapasztalast kaphatsz egy felnott notol.....


Amugy faszsag amit irtal. Valojaban NEKED tetszik ez a no tudat alatt es azert erzed szemelyeskedesnek az o interakcioit.

Egyertelmu h Te vonzodsz hozza...

2016. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3

Kínácsi lennék a véleményedre,ha nem lenne gond,elmondanád?

2016. dec. 21. 22:01
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat,elírtam!

*kíváncsi

#4

Egy szóval sem mondtam,hogy nekem kicsit is bejönne Ő,és nincs is szó semmi ilyesmiről!

2016. dec. 21. 22:03
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
#3 as vagyok. Nos.. nekem az a velemenyem hogy egy felnott embernek nem szabadna ezt csinalni egy gyerekkel. Nem szabadna ilyen helyzetbe hoznia sot meg hasonloba se. Egyaltalan hogy ez a tema felmeruljon. Akarmilyen csinos vagy.:) bar szerintrm (remelem) hogy semmi komolyat nem akar. Gondolom tudja o is hogy semmi jo nem lehet belole. Vagy nemtudom mit erez az ilyen. De szerintem egyenlore te se vedd nagyon komolyan ezt a dolgot. 18/f
2016. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 papics ***** válasza:
84%
Gondolkoztam egy kicsit a témával kapcsolatban és szerintem csak úgy nem lehet hogy egy osztályfőnök ilyen szinten kiemeljen valakit egy osztályból. Én kérdéseim hozzád: Volt valami rossz dolog ami történt veled és a szüleiden kívül csak neki mondtad el? Esetleg van valami egészségügyi problémád ami miatt nem mennek rendesen a dolgok, ezért külön figyelemre van szükséged? Vagy azon gondolkodtál, hogy a szüleid/osztálytársaid mondhattak neki valamit rólad ami miatt lehetséges hogy megsajnált és jobbá akarta tenni az életed? (Szerintem valamit vagy meglátott benned, vagy valamin nagyon segíteni akart ezért ment el a szájra pusziig)
2016. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#8

Nem történt semmi ilyesmi velünk,mint amit írtál,maximum annyi,hogy ő a töri tanárunk is egyben,és úgymond "felfedezett" engem,és mindenképpen indítani akart egy országos történelem versenyen.Ennek következtében sok különórát tartott nekem.Volt olyan,hogy mikor vége lett az óráimnak,akkor még ott maradtunk egy kicsit és átnéztük az évszámokat,fogalmakat stb. A felkészülés vége felé,mikor már nagyon közel volt a verseny,akkor 3 alkalommal voltam a lakásán gyakorolni.Mikor nála voltam,semmi "gyanúsat" nem éreztem,maximum ami kicsit furcsa volt,hogy nem suttogva,de borzasztó halkan beszélt,illetve kapkodott,félrebeszélt,láthatóan nem volt ura a helyzetnek,pedig engem már 5 és fél éve tanít,és soha-de soha nem láttam még ilyennek.

2016. dec. 22. 12:12
 9/14 anonim válasza:
Az az igazság,hogy még ilyen történet soha nem hallottam(hasonlót sem igazán).Számomra elég megbotránkoztató,nem lenne szabad a tanárodnak ilyen helyzetbe hoznia.Azt valóban nem lehet tudni,hogy szeretne e tőled valamit,bár ferde hajlamai lehetnek.
2016. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ő 41 éves férjes,kétgyerekes anyuka,Én 14 éves lány vagyok."

"Én próbáltam minél jobban elhúzódni,csak az arcára adni puszit,de ő erőltetetten a számra adott puszit"


Gondold végig!

Ha ugyanezt egy 41 éves férfitanár tette volna a kiskorú tanítványával, rendőrök vitték volna el, és már este benne lett volna a tv-híradóban.

(A nők között közel annyi pedofíl van, csak nekik a társadalom ezt elnézi.)


Én pofán is vágtam volna nemtől függetlenül azt, aki a kisgyerekemet erőszakosan lecsókolja! Azután irány a rendőrség.

Egyenjogúság van, vagy micsoda?!

2016. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!