Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőknek van orrszőrük ?

Nicola73 kérdése:

A nőknek van orrszőrük ?

Figyelt kérdés
Láttam hogy lehet 1500 Ft-ért orrszőrnyíró gépet venni. Vajon a nőknek is kell venniük ilyen gépet ?

2020. jún. 26. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nőknek is van orrszőre.

A nyírót én nem szeretem, amikor elkezd visszanőni és borostás, akkor szúr.

Jobb ha kihúzod egyesével csipesszel tükörből, vagy kozmikussal gyantáztatod. Akkor puha lesz a vége amikor újra nő, és nem irritál.

2020. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen van orrszőrünk, max. nem annyi, mint a férfiaknak.

Nekem nem kell használnom ilyesmit.

2020. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, de nem kell levágni. Nekem nagyon gyenge kis rövid pihe, fehér színű gyakorlatilag és nem lóg ki az orromból, csak ha direkt belenézek akkor látok bent valamit. Szóval mintha nem is lenne. A férfiaknak teljesen más ez.
2020. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Van, de nekem nem lóg ki meg nem hosszú. Ha 1-1 szál véletlen kiáll, csipesszel kitépem.
2020. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Orrszőre mindenkinek van, hiszen ez szűri ki a porszemcséket, polleneket, hogy ne tüdőzzük le. Nekem nincs gondom az orrszőrrel. :)
2020. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!