Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha olyan szinten...

Mit tegyek, ha olyan szinten szégyellős vagyok "idegenek" előtt, hogy nem merek kimenni mosdóba, inkább visszatartom?

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés! És nem kell oltogatni!


Az van, hogy ha apám, anyám vagy a tesóm hív ide valakit, akkor nem merek kimenni WC-re. Ha családtagról van szó, simán kimegyek, de amikor idegenek vannak itt, akkor nem merek. Idegesít és frusztrál az, hogy hallják, ahogy csobog a pisi, mert olyan hangosan pisilek (xd).

Ez akkor gázabb, amikor megvan a menstruációm, mivel ha cserélnem kell, akkor ki kellene vinni a kukába kidobni, mert a a WC-be nincs kuka, mivel anyám nem akar, mert büdös lesz a kukától a budi. Ilyenkor a szobámban szoktam cserélni, és addig tartom vissza a pisit, ameddig csak tudom. Most is itt van apám egyik munkatársa, és nem merek kimenni, már rendesen fáj a hasam, annyira kell pisilnem. Mit tegyek, hogy elmúljon ez a félelmem? Könnyű azt mondani, hogy csak menjek és pisiljek, de nagyon hangos lenne és cikinek érezném.



2020. jún. 28. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Nem mondom, hogy csak menj ki, mert tudom, ez nem így megy. Inkább az érdekelne, mi okozza benned ezt a szorongást. Van erről valami elképzelésed?

Ha az okot kiiktatod, nem lesz következmény sem.


Üdv

2020. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy az első is utal rá. Ennek van valami oka.
2020. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Gondolj bele, mi lenne, ha 1× kimennél? Lemaradnál valamiről? Nem hinném. Attól, hogy teli vagy bármivel is, ideges az ember, nem feltétlen tud jól koncentrálni bármire is. Tehát csak magadnak okozol ezzel gondot. Tehát menj ki nyugodtan.
2020. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire frusztrál,hogy mások hallhatják vidd magaddal pl a telefonod és hallgass közben hangosan zenét.
2020. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem is volt hasonló problémám tini koromban. Ha késő este mentem ki pisilni,apám állandoan rám szólt,hogy miért nem alszok már,minek mászkálok. Annyira idegesített a beszólogatása,hogy egy idő után màr nem mertem kimenni. Inkább próbáltam visszatartani,de olyan is volt,hogy már annyira kellett,hogy egy üvegbe pisiltem bele és csak reggel öntöttem ki a wc-be.Sőt a sok visszatartás miatt olyan is volt,hogy idegen helyen is csak nagyon nehezen mertem a wc-ig elmenni és egyszerűen akármennyire kellett képtelen voltam belepisilni wc-be. Arra gondolok,hogy esetleg téged is ért kellemetlen élmény és emiatt lehetnek frusztrációid. Valahogy lekéne küzdened,mert a késöbbiekben még egészségügyi problémáid is lehet belőle.
2020. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 erogeen ***** válasza:
88%
Szerintem cikibb, ha ilyenkor látják rajtad, hogy nagyon kell, vagy esetleg bepisilsz. Bár engem érdekelne.
2020. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök szexi a pisitartogatás, meg a hangos pisilés. Ezért szeretik szégyenlőssé tenni egymást az emberek. A pisiinger mikor erős, hasonlít az orgazmus előtti érzéshez.
2020. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sikerült kimenned?
ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!