Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neki van joga ahhoz, hogy...

Neki van joga ahhoz, hogy visszatartson? És nekem van jogom ahhoz, hogy szó nélkül otthagyjam? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal nem vagyok jóban. Engem ő nem érdekel, rá sem nézek, soha nem mondok neki semmit, ki sem beszélem stb, egyszerűen csak elmegyek mellette, nem foglalkozom vele. Ő viszont engem piszkál, és kibeszél stb.

Az anyjának természetesen pont fordítva mond el mindent, és már elég sokszor lecs*szett engem (az anyja), hogy mégis mit képzelek magamról, egy hazug sz@rházi kis semmirekellő vagyok (ezt szó szerint mondta már a szemembe!), én meg csak nézek, hogy mivan?! Konkrétan tényleg nem tudom ilyenkor, hogy mit csináltam, tehát szerintem az osztálytársam pont fordítva mond el mindent...

Február 27-én lesz farsang, amin ő és az anyja is ott lesznek. Elég valószínűnek tartom, hogy az anyja megint ezt fogja csinálni, de már nagyon unom. Legutóbb hasonló jelzőkkel illetett, mint amit az előbb írtam (nem is értem, hogy egy felnőtt hogy lehet ennyire óvodás szintű, hogy ilyeneket mondjon egy tizenéves gyereknek...), ordibált, cinikusan becézgetett, nem hagyta, hogy válaszoljak (azt mondta, hogy őt az nem érdekli, hogy mivel akarom "menteni" magam...) és itt jön a lényeg! Először el akartam menni, de a KEZEMNÉL FOGVA VISSZARÁNTOTT! Neki ehhez van joga? Vagy nekem van jogom ahhoz, hogy szó nélkül otthagyjam, ha az kell kitépjem a saját kezem az övéből?


2015. jan. 29. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A második fejezettől olvasd.

2015. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tanároknak nyugodtan lehet jelenteni - aztán meg a szüleiddel menjetek a rendőrségre és zaklatásért tegyetek feljelentést!
2015. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként nem vagyok jogokkal dobálózós személy, de ebből már tényleg nagyon elegem van, és igazából csak azt tehetem, hogy egyszerűen otthagyom... Aztán a végén még nehogy én legyek a rossz, ezért kérdeztem.

2015. jan. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!