Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírom visszatartani...

Miért nem bírom visszatartani a nevetést/mosolygást?

Figyelt kérdés
Vannak pillanatok amikor elkezdek nagyon mosolyogni,akár egymagamban ha valami vicces jut az eszembe.Vagy ha valakivel szemkontaktust kell felvegyek,elkezdek mosolyogni.Nem nagyon megy a komoly beszéd.Ha olyasmiről beszélünk amihez abszolút nem illik sem a mosolygás,sem pedig a nevetés akkor csak úgy rám jön..Próbálok ilyenkor arra gondolni,hogy basszus ne már ne nevess stb. de akkor csak mégjobban nevetek,mosolygok..Van valami mentális betegségem?Valami baj lehet velem?Eléggé életvidám ember vagyok,szeretek dolgozni,mozogni,tanulni.Mindenhez igyekszem pozitívan állni és úgy érzem,hogy eléggé kiegyensúlyozott az életem.Szeretek élni és röhögcsélni,baromkodni,viccelődni.De az,hogy nem tudok komoly lenni nagyon zavar és kellemetlen számomra.
2020. ápr. 18. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez itt...majd utánaolvasok a témában. Lehet szerintem valami kényszer...valamiféle kényszer...
2020. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen mentális betegséged, ne aggódj.

Egyszerűen csak ilyen jókedélyű és kissé elvarázsolt a személyiséged. Velem is rengetegszer előfordult már, hogy valami tök hétköznapi tevékenységet végeztem, amikor eszembe jutott valami szép emlék, vagy valamilyen vicces dolog, és öntudatlanul is elkezdtem magamban mosolyogni.

És ilyenkor természetesen valaki mindig rajta szokott kapni, hogy magamban vigyorgok, látszólag ok nélkül.


Ja és igen, az is stimmel, hogy ha sokáig szemkontaktust kell tartanom valakivel, én se bírok pár másodpercnél tovább komoly arcot váni :D

2020. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!