Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem csak én gondolom,...

Ugye nem csak én gondolom, hogy nagyon gáz az, hogy "fekete színészt nem szólaltathat meg fehér ember"?

Figyelt kérdés

Ez azért nagyon durva. Túl messzire mennek a feketék. Letérdeltetnek embereket, hogy megcsókoltassák a cipőjüket? Mit képzelnek?

És fehér ember nem lehet szinronhangja egy fekete színésznek?


2020. jún. 28. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

KEzdődött valamivel, amibe belehalt egy ember. Feszültséget gyűjtenek egy helyre USA, az olyanoknak is lesz hangja akik azelőtt el voltak nyomva valahogy, kiélhetik a hatalmukat másokon (lásd: cipőcsókoltatás), ami tömeges feszültséget fog szülni fokozva a problémát. Ez vagy elül, vagy lesz belőle faji konfliktus halálos áldozatokkal.


Nem vagyok rasszista, de ez már a végtelen sötét gondolkodás legalja kezd lenni ami ott megy most. Nem vagyok semmi reptiliánhívő, de nekem büdös, hogy a járvány után rögtön ""semmiségen"" ekkora balhé lesz. Ha fehérrel csinálják meg azt amit George Floyd (így hívták, ugye?)kapott, mi lett volna? Valami nagyon nem tetszik nekem ebben az egészben.

2020. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Valóban zavaró. Főleg, hogy sajnos manapság még a történelmi filmekbe is több feketét tesznek, ahol semmi keresnivalójuk nem lenne. (Például orosz témájú filmekben.)
2020. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
A feszültségkeltés alatt a felháborodást értem. Mint amikor két veszekedő fél egyre jobban ordít a másikkal amíg össze nem verekszenek.
2020. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ja jó. szóval nem csak én érzek így. Ez több a soknál! a békés tüntetés nem arról szól, hogy házakat gyújtunk fel, üzleteket fosztunk ki.

Én sem vagyok rasszista. ugyanúgy elfogadom a sárgát a feketét, BÁRKIT!

SŐT! Londonban ppont a Fekete emberek voltak a leg segítőkészebbek! De ez tényleg elszomorító.

2020. jún. 28. 22:55
 5/25 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy már egy ideje telik a pohár és most kicsordult, de túlzásba viszik. Harcoljanak a jogaikért, de ne úgy, hogy ártatlan fehéreket "kínoznak".
2020. jún. 28. 22:56
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Nevetséges elmebeteg világban elünk..
2020. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5: héé. ezt azért ne így ha kérhetném. Ők is emberek. SOkkal többen vannak, mint ahány tüntetőt te látsz. Oké, hogy a tüntetők átestek a paci túloldalára, de hálsitennek még csomóan értelmes keretek között tüntetnek.
2020. jún. 28. 22:57
 8/25 A kérdező kommentje:
És most féltsem a gyerekemet? Aki ha egyetemre megy, akkor lehet, hogy kivégzik csak azért, mert fehér? Még akkor is ,ha netán többre tartotta a feketéket, mitn a fehéreket?
2020. jún. 28. 22:58
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

5#

A majmok szintjén te vagy haver.

2020. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Tuntetnek, de mi ellen is? Meghalt egy fekete BUNOZO rendori intezkedes kozben. Ugyan ez megtortent nemreg egy feherrel is es nem lett belole semmi. 2020 van. Nincsenek elnyomva a tarsadalomban. Egyenrangukent vannak kezelve. Konyorgom, regen voltak mar rabszolgak. Mubalhe. A fekete tarsadalom alja akik most rongalnak. De tuntetni se kene, mert nincs miert. Erre a szinesz dologra meg... Mondom: akkor nem kell fekete szinesz a filmekbe. Pont ok kozositik ki magukat es pont az ilyen megszolalasaikkal.
2020. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!