Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem csak én gondolom,...

Ugye nem csak én gondolom, hogy nagyon gáz az, hogy "fekete színészt nem szólaltathat meg fehér ember"?

Figyelt kérdés

Ez azért nagyon durva. Túl messzire mennek a feketék. Letérdeltetnek embereket, hogy megcsókoltassák a cipőjüket? Mit képzelnek?

És fehér ember nem lehet szinronhangja egy fekete színésznek?


2020. jún. 28. 22:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Az egyenjogúságot támogatom, de ez kezd olyan lenni mint a szélsőséges feministák esetei. Nem elég az egyelőség, több kell.

Egyébként ha szándékosan építette ezt fel valaki, ha nem, de óriási adag szarba fog belehuppani Amerika szerintem. Remélem hogy nem lesz belőle gond, de attól tartok hogy elő fognak ott kerülni a fegyverek is. Pláne azért, mert az USA-ban lassan már általános iskola első osztályhoz adják a Magnumot :/

2020. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. reméljük nem és csillapodni fognak a kedélyek.

Amúgy kérdem: MIÉRT? Miért kell elmennie Cleveland Brown szinkronhangjának? Mi értelme van? És Uncle Ben's? Mi a bajuk vele? Ennyi erővel A fehér ember is lázadhatna csak azért, mert ekkora ügyet csinálnak egy bűnöző halála miatt. És a fehérekkel mi van? Na? Az nem számít? Jaa nem eprsze. Csak a fekete értem.

2020. jún. 28. 23:05
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

"Nevetséges elmebeteg világban élünk."

Plusz álszent, hazug világban. Ezt a polkorrektséget már nem tudják jobban fokozni, persze, rosszabb irányba, mint eddig.

Lehet, hogy valami új világrend van kialakulóban, mint valami antiutópisztikus filmben, vagy könyvben. Nem tudni, hová fog vezetni ez az egész.

2020. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

Olyan ez mint az NSDAP felemelkedése idején voltak a "tiszta németek". Csak itt a feketék fogják azt érezni hogy eljött az ő idejük. Ahogy Németországban, úgy itt is egy szélsőséges rétegük fogja (remélem nem lesz ilyen) elkövetni a kegyetlenségeket.


Volt már millió ilyen, meg lehet nézni a hidegháborús konfliktusokat, olyan ez mintz egy kötöt szcenárió, de mindig más népekkel, máshol, más miatt, máshogy, de a vázlatos forgatókönyv rohadt módon egyezik.

2020. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Műbalhé. Az egészben "csak" annyi a probléma, hogy ebbe a műbalhéba kelletlenül sokan fognak még ezt követően is belehalni, - nem az ügyeletes hülye viszi majd a balhét, hanem olyan emberek, akik nem sokat tehetnek arról, hogy állattá vált számos embernek hitt tárgy.
2020. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%
Egyre kevésbé akarom elhinni, hogy ezt az egészet (a járványt, a gazdaságot, a háborúkat, és most az Amerikai helyzetet) nem irányítja valaki. Mindig elvetettem az összeesküvés-elméleteket, de kezdek hinni az új világrendes dologban. K...a gáz ami itt megy idén, és még az év felénél vagyunk. Milyen lesz a szilveszterünk?
2020. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Mar ha belegondoltok ez a black lives matter szlogen is mekkora melle loves, all lives matter kene legyen, ha white lives matter lenne azt tut felre ertenek, itt tenyleg mintha polgar haborut akarnanak szitani.
2020. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Ha baj lesz, egyetlen ideológiának kell elterjednie világszinten:


"DON'T TAKE PART" - Ne vegyél részt. Akármi van, a civil lakosságnak ki kell belőle maradnia, mert magunkat fogjuk a földre rántani. Ezt az ideológiát civilnek, rendőrnek, katonának tudnia, ismernie kéne, mert rossz irányba tartunk. Ne legyen igazam azt kívánom tiszta szívből.


És mi az ellenvetés? Hogy az emberek el vannak butítva. Évtizedek óta, folyamatosan, kőkemény hamis értékrendvetítéssel el lettek hülyítve, de már úgy, hogy a nyáluk folyik. Elhisznek bármit, megteszik amit akarnak "odafent" (ha van ilyen), és harapnak a csalira. A legnagyobb tiszteletemet szeretném kifejezni azok felé, akik nem tartoznak bele ebbe az állati értelmi szintre süllyedt (sajnos nagyon széles) rétegbe.

2020. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

16-os: én is így érzek...B*romira vacak ez a 2020 / nekem speciel magánéletemben is /. Szerintem sem véletlen ez a koronavírus-ügy sem.

Egyébként ez az Uncle Ben's-logo is: most egyszerre szúrja egyesek szemét a termék csomagolásán levő fekete férfi arcképe. Rossz érzéseket kelt az afroamerikaiakban / rabszolgaság /, ezért el fogja róla távolítani a gyártó. Évtizedek óta ott van pedig.

Európába is begyűrűzött a dili, nemcsak a tüntetéseket tekintve: németeknél pl. meg kell változtatni a négercsók nevét.

Lassan japán történelmi filmben is fekete színész játszik majd szamurájt?

2020. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

BÁRMELYIK normális észjárással bíró ember ki tudna robbantani egy polgárháborút, ha meglenne hozzá a hatalma. Feszültséget szítani, fokozni fokozni fokozni, aztán pedig fogyjon a lőszer, igaz? Nem is kell hozzá nagy fantázia.

Remélem nem leszek részese az ilyen történelmnek.

2020. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!