Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen anyagi helyzetben...

Milyen anyagi helyzetben vagy, és hogyan visszonyulsz ehhez?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 01:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Szar. Szarul.
2020. jún. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Sok pénzem van, jó lenne még több.
2020. jún. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
#2:adj nekem
2020. jún. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Jelenleg egy alsó közép osztálybeli anyagi helyzetben vagyok. Nincs saját lakásom ellenben van saját autóm, amit fenn tudok tartani. Most váltok munkahelyet és a fizetésem jelentősen jobb lesz. (eléri az átlagot, hurráá :D )

Nagyon szomorú, de nekem innentől kezdődik az, hogy tudok tervezni.


Nagyon sajnálom, hogy sok mindenben nem lehet részem, amiben másnak igen az anyagi helyzete miatt, hiszen míg valaki elmegy külföldre nyaralni ( itt nem luxus szállodákra gondolok) én addig kiköhögök egy ház felújítást sok hónapos munkával az alapanyagokra, hogy utána saját magam megint csak hónapokat szenvedjen vele..

Persze nyilván való, hogy tettek érte hogy jobb helyzetben legyenek, ügyesebbek voltak, jobb döntéseket hoztak stb.. :) Az az igazság, hogy én tehetek erről is, voltak lehetőségeim, és nem éltem velük.. Amivel meg nem kellett volna élnem, ahhoz foggal körömmel ragaszkodtam..

Remélem a jövőben változni fog, azaz nem csak remélem, hanem megpróbálok valamit kezdeni magammal, mert ha saját magunk nem igyekszik, akkor ki fog?

2020. jún. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1#


Azt az íígazi jó magyar életérzést kitűnően szavakba öntötted :D

2020. jún. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Jól élek nem panaszkodom. Gyűjtögetunk megtakarításra és közben élvezzük is az életet.

22

2020. jún. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Középosztaly felső - felsőosztaly alsó. Jól.
2020. jún. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Megvagyok, de mindig van hova fejlődni. Most az a cél, hogy a leggyengébb hónapokban is hétszámjegyű legyen a bevétel.
2020. jún. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Egyetemista vagyok, örököltem lakást nagyszüleimtől és édesanyukám tart el, akinek +1 milliós keresete van. Ebben a hónapban 1,5 millió volt azt hiszem.


Furcsa, de rosszul mert nem dolgozok meg a pénzért így nem szeretem költeni, viszont most azért nem dolgozom, hogy minél hamarabb lehessen diplomám és eltudjak kezdeni dolgozni.

2020. jún. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Van 6000 € megtakarításom, ami kiindulásnak nem rossz, de közel sem vagyok elégedett.
2020. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!