Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hatásos módszer elalváshoz?

Hatásos módszer elalváshoz?

Figyelt kérdés
Olyan ami tényleg beválik?

2020. jún. 29. 03:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Napközben fizikailag el kell fáradni, este már nem szabad agyalgatni, le kell csendesíteni az elmét, ezen kívül kedvező biológiai-fizikai feltételek kellenek. Nem bezabálni este, ne legyen túl hideg/túl meleg, az ágy legyen kényelmes.
2020. jún. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azon felül, hogy elfárasztod magad és minden más, amit az első megírt, nekem az olvasás jön be nagyon. Bármennyire is érdekes a könyv, ha nem éreztem magamat fáradtnak, pedig lefárasztottam magam, akkor elalszom néhány oldal után. :)
2020. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Altató semmiképp nem ajánlok, maximum Valerianat(Mert az elméletileg természetes), még talán a zsálya is segít. Nekem volt régen a szobában, és nagyon jó illata van, és valamikor tényleg segített elaludni is.

Ezen kívül még nézhetsz valami olyasmit is, ami téged abszolút nem érdekel (Mondjuk, ha nem érdekel a fizika, akkor nézhetsz valami unalmasabb videót erről), vagy olvashatsz ilyen témában.

De a legjobb az, ha lefàrasztod magadat, vagy fizikailag vagy szellemileg. Edzéssel, futàssal, tanulással, stb.

2020. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Juliusz48 ***** válasza:
Nekem bejött az ütemezett lélegzetvétel. 5 ütem beszívás, 7-10 benntartás, 5-8 kifúvás. Kb 20 ütemes ciklus elvonja a figyelmet és lelassítja a ritmust annyira, hogy jöhet az álom. Örömmel értesülnék róla, ha neked is beválik.
2020. júl. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
30 év alatt sok mindent kipróbáltam. Ami a legjobban bevált az a minden napi meditáció, lehetőleg elalvás előtt. De ez sem mindig segített, mert volt amikor kipihentem magam közben és nem sikerült elaludni. Most találtam egy étrend kiegészítőt, amitől sokkal mélyebben alszom, kevesebb alvásnál sem vagyok fáradt, de alkalmanként 8-10 óra is sikerül.
2020. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!