Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy nyomi...

Mit tegyek, ha egy nyomi csicska vagyok, és még önbizalmam sincs?

Figyelt kérdés

Szőrös vagyok mindenhol. Az arcom, a mellem, a mellkasom, a hasam, mindenhol. Hiába megyek el orvoshoz, nem fog megszűnni a szőrösség, max csak az oka. Ráadásul nagyon gyorsan visszanő a szőr és bármit csinálok, nem lesz szép sima se a lábam, se semmim, mert kipattogzok, vagy ha a kozmetikus legyantázza, akkor meg bepirosodik.

Bütyköm van, amit csak műtéttel lehet kezelni.

Hiába edzek, hiába diétázok, a combom még így se vékony a testemhez képest.

Meleg van, de nem vehetek fel haspólót, mert a derekam hájas és szőrös is.

Nem vagyok szép, az egész genetikám szr, lila karikás a szemem, kicsi a lábam, nincs mellem és seggem, ráadádul lóg is, nincs erőm, nincs szép kisugárzásom, ropognak a csontjaim, bénán állnak rajtam a ruhák, nincs stílusom, csak felkapok egy ruhát és felveszem, ami rendre nem áll jól.

(Sokan fogtok majd jönni, hogy bebeszélem magamnak... hát nem! Ha szép lennék, akkor lennének barátaim és lenne pasim, de mivel nem vagyok szép, így nincs.)

Nehezen barátkozom, mondhatni sehogy, az osztályban nincs egy barátom se, az egész nyaram unalommal fog eltelni, a szüleim gázak, a tesóm kikészít, szr helyekre megyünk nyaralni minden évben, ami csak abból áll, hogy veszekszünk és az az idióta tesóm nem hagy békén.


2020. jún. 30. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Fogadd el magad!

És lehetőleg kerüld a tükröket, csak roncsolják az önbizalmat.

Mindenki egyedi. Próbáld meg azt meglátni ami jó benned! A tesód és mások véleménye ne érdekeljen!

Ha egyedül nem megy elfogadni magad, keress fel egy pszichológust.

2020. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Fogadd el magad, és szard le, hogy más mit gondol. Ha így teszel, akkor előbb utóbb olyanok fognak körbevenni akik úgy fogadnak el ahogy és amilyen vagy.
2020. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Először is ne mondogass magadra csúnyákat, a szavaknak erejük van. Persze nehéz másképp látni magad, de arra fókuszálj ami tetszik magadon, akár külső vagy belső tulajdonság.

Gondolom tizenéves vagy, még a tested, alakod sokat változhat 18-20 éves korodban.

A szőrtelenítésre tudom ajánlani a lézeres kezelést, profi kozmetikus által. Én is végigszenvedtem a tini éveim és a húszas éveim felét is a benőtt szőrökkel, állandó borotválással stb. A lézer alapos, hosszantartó hatású, kicsit drága ugyan de 3-4 évig nem nő semmi utána.

Egy előnyös smink és haj, segít az arcodon azt kiemelni ami szép.

Ha anyagilag megengedheted, akkor vegyél új ruhákat. Fárasztó de menj el áruházba és próbálj fel MINDEN ruhát, míg meg nem találod a neked jól állót.

A nyaraláshoz nem tudok hozzászólni, a szüleim engem is gáz helyekre vittek, sosem mentünk tengerpartra, mindig múzeum meg túra volt a program valami magyar városban, ott is egy gagyi szálláson. Pedig nem voltunk szegények. Legalább kulturált felnőtt lettem... vigyél könyvet magaddal, vagy egy rajztömböt, színezőt stb.

Teljesen megértelek amúgy, a legtöbb osztálytársam tök laza volt, lebarnultak a nyaraláskor, pasiztak, elvoltak egész nap egy szál bikiniben én meg körülményeskedtem mert szégyelltem a testem. De megmondom neked, onnantól hogy te nem csinálsz belőle ügyet, más sem fogja észrevenni. A magabiztos szép!

2020. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Múltkor már kiírtad ezt a kérdést, válaszoltam rá részletesen. Szóval mondjuk próbáld meg azokat, amiket leírtam?
2020. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!