Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az bunkóság, ha...

Szerintetek az bunkóság, ha én nem láttam, hogy valakinek szülinapja van a facebookon, de ő meg felköszöntött az enyémen?

Figyelt kérdés

Tehát hogy tegnap felköszöntöttek csomó olyanok is, akiknek vagy elfelejtettem, vagy nem is láttam a születésnapi értesítésüket a facén.

Érezzem rosszul magam emiatt, vagy "nem tehetek róla" és hagyjam a fenébe?


Csomószor volt olyan, hogy reggel 6-kor jött az értesítés, hogy Ma van xy-nak a születésnapja. Tegyél róla, hogy boldog legyen, vagy valami ilyesmi. Készülődök suliba, majd délután írok neki. Aztán meg elfelejtem. De ő meg írt nekem a szülinapomra tegnap.


A másik eset meg, hogy észre sem vettem a sok értesítés között, hogy az osztályból van a szülinapja.


2020. jún. 30. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedül a hozzád közel álló emberek esetén "kell" rosszulérezni magad. A többség végig ctrl v zi a köszöntést és 10 perc múlva azt se tudja ki volt az 2-3 ember akinek írt.
2020. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!