Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jutt eszetekbe arról, ha...

Mi jutt eszetekbe arról, ha valakin azt látjátok, mind a két nagy lábujjkörmén sebtapasz van, és bevannak dagadva a lábujjai?

Figyelt kérdés

Bejött a jóidő, én meg mezítláb sikeresen mind a két lábujjammal elakadtam, úgyhogy este leeset mind a két nagylábujjamról a köröm.

Pont szingli vagyok, most akkor állandóan meséljem el, hogy milyen szerencsétlen b*lfaszkodásra is képes vagyok?



2020. jún. 30. 20:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Más is úgy goldolja, mint a kettes?
2020. jún. 30. 22:42
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze ennek a szingliségnek.

Ha egyszerre mindkettő, akkor biztos azt gondolnám, hogy van olyan hülye, hogy nem képes venni normális cipőt, hanem valamiért a rosszat erőlteti mindenáron

2020. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12 De gáz ha ezt gondolják.

Simán befér a mutatóujjam a sarkamnál, ha nincs bekötve még a cipőm. Még kiskoromban anyám tanította, hogy ha nem fér be egy ujj oda, akkor nagyobbat kell venni.

2020. júl. 1. 08:48
 14/20 A kérdező kommentje:

#12 Annyi, hogy nem egy ilyen balesett és bénázás elmesével, egy ilyen bemutatkozással akkarna kezdeni bárki is.

Vagy saját magát égesse porá?

2020. júl. 1. 08:51
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

De miért kellene elmagyarázni bárkinek is egy bemutatkozás alatt, hogy miért van leragasztva a lábujja?


#12

2020. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 Hogyha jön valaki hozzánk és a teraszon papucsban vagyok. Már téma. De ha sport cipőt és a zoknit is leveszem, olyan jelenlétében aki nem tud a balesetemről. Sz@r egy olyan szitúban ez nagyon.
2020. júl. 1. 13:24
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok, de az ilyenrol gyorsan elsiklik a tekintetem, mert ki akar seruleseket latni, vagy belegondolni, milyen fajdalmas.
2020. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ja fájdalmas volt először, és első nap.
2020. júl. 3. 17:53
 19/20 anonim ***** válasza:
En azt gondolnam kezeletlen gombàsfertözött
2020. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19 A gyógyulás utána olvasásnál nekem is ez a félelmem lett. Nem volt még körömgombám. Fürdőben kaptam el bőrgombát, de régen. És bőrgyógyászaton is voltam vele. Tenyésztésre is elküldték. Kaptam akkor rá krémet. És azóta használok fertőzés elleni szereket. Spray-t például.
2020. júl. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!