Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Takarjam sebtapasszal, vagy...

Takarjam sebtapasszal, vagy hagyjam szabadon az anyajegyem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyocska, kidudorodó anyajegy a mellemen. Fürdőruha takarja, szóval nyilvánosan nem látják. Intim kapcsolatban eddig sose vetkőztem le teljesen, illetve sötétben voltunk, és figyeltem, hogy a pasik a másik mellemhez nyúljanak. Most visuont kezdek izgulni, hogy lekerül a ruha. Ilyenkor inkább ragasszam le előzetesen egy sebtapsszal, vagy úgy rosszabb?

2019. jún. 24. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász látta?

És mi lenne, ha eltávolíttadnád?

2019. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a sebtapasszal rosszabb. Fogadd el önmagad. Lehet amúgy, hogy még valakinek kimondottan tetszik is; de ha nem is a majdani párod biztosan elfogadja majd; nem fog megvetni érte. Egyébként le is lehet műttetni; és egyébként nem tudom, hogy mindenhol jól csinálják-e , mert olyan helyre menj , ahol vélhetően/várhatóan nem lesz a helyén egy heg. De szerintem egyszerűbb, ha elfogadod önmagad. Isten így teremtett, ilyennek talált ki; neki pl gondolom így tetszel. Szóval ne aggódj az anyajegy miatt. Ja meg még másoknak is van. Ez nem olyan durva dolog; meg még nem is tehetsz róla. Szerintem jól van az úgy ott. Szerintem simán mutasd meg majd a párodnak világosbna; és el fogja fogadni, nem lesz lelombozó. Lehet amúgy még ilyen szépségpötty, ilyen szexepil is. Amúgyis csak a párod látja, aki meg biztos szeret. Ja meg ha még sebtapaszt is raksz rá, nem lesz gondolom bőrtapintása; meg a másik még; hogy csak mégjobban odavonzza a figyelmet. Ja és plusz a pasi gondolom, hogy utána szal úgyis megkérné, hogy vegyed le azt onnan, mert minek az oda. Mármint a tapasz. Engem kifejezetten zavarna, ha a párom pl ilyen tapaszokkal takargatná magát. Szeressed magadat; nem baj, ha ott van az az anyajegy.
2019. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia :) ismerem ezt a szituációt. Sajnos rajtam elég sok van és szörnyen idegesített és szégyelltem is. Legföképp azt amelyik a szám alatt van. Aztán szépen lassan rájöttem, hogy ha levetetném akkor már nem én lennék mivel ez amolyan ismertetöjegy. Úgyhogy már nem zavar :) a másik oldalon, a nyakamon is van jópár, azokat megyek majd eltávolíttatni mert azok iszonyatosan zavarnak. Kettöt már levettek pár éve :) szóval ebböl csak azt akarom kihozni hogy gondold át, mert ez így nem megoldás hogy takargatod magad miatta. Ha annyira nem szeretet a sebész leveszi neked 5 perc alatt... vagy foggad el és élj vele együtt úgy hogy egyáltalán ne vedd figyelembe 🙂
2019. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen a válaszokat! Kiskoromban volt egy az arcomon, ami miatt féltettek, hogy éri a nap, s rákosodhat. Azt lassan pálinkás borogatással leszárítottam. Ezt vagy nem volt türelmem soha annyi ideig kúrálni, vagy csak nem akar levakarózni rólam. Szóba szokott kerülni a sebészeti beavatkozás, lehet sorra is fog kerülni, csak ahhoz utazni kell, s eddig nem jött össze. Elég sok van, a hátamon is, nyakamon is.
2019. jún. 25. 00:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosnak mindenképpen mutasd meg, ő mondja meg érdemes e levetetni. Naptól védjed, a parzmetednek mutasd meg, fogadd el magad és fogadjon el ő is. A házi praktikákat inkább felejtsd el.
2019. jún. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!