Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzékeltetik az anyukák...

Miért érzékeltetik az anyukák a gyermektelenekkel, hogy nekik mennyivel sz*rabb életük van gyerek nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, a jelenlévők kivételek és soha nem tennének ilyet, de a valóságban nekem nem ez jön át.


Az én rokonaim és barátnőim tök fellengzősek lettek, mióta kisbabájuk született, sokszor tök lekezelően beszélnek olyanokról, akikről tudják, hogy egyáltalán nem is akarnak gyereket, mintha ezek az emberek kevesebbet érnének.


De velem szemben is ilyenek kicsit, mert tudják, hogy akarunk és mindig meg kell hallgatni, mire várunk még (először az anyagiakra vártunk, aztán most még nem sikerült), húú, mert a gyerek az a minden, majd ha lesz, megtudom, mennyivel jobb minden, akinek nincs, az igazán nem is élvezhet semmit, ésatöbbi...


Mintha nekem sz*rul kellene éreznem magam, mintha én is kevesebb lennék, mert még nincs gyerekem. Sokszor pici, odaszúrt mondatokból érzem ezt a lesajnálást.



2020. júl. 1. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Hú de jó kis provokáló kérdés! Kár hogy már nem izgat fel engem.
2020. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Tehát van 4-5 anyuka a környezetedben aki ezt teszi, és akkor már minden anyuka ilyen?
2020. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Normális ember nem cseszteti azt aki próbálkozik, de nem jön össze. Tudnak egyáltalán róla, hogy rajta vagytok az ügyön? Egyébként amit irsze az nem annyira jellemző, inkább az addig aludj míg tudsz.
2020. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos egyre több fiatal anyuka van, aki teljesen félreértelmezi a gyerekvállalást. Ahogy korábban a közösségi portálokon mutogatták magukat, most úgy mutogatják magukat a gyerekkel, mintha az valami dísz lenne. Az utcán is ugyanúgy pózolnak, kirakatanyák, divatolnak a gyerekkel. Úgy csavargatják a gyerek üvegét, mint ahogy a szempillájukat festik, mesterkélt, művi módon. A gyerek nekik csak egy eszköz, hogy még több elismerő pillantást érjenek el. Egymás idegeire mennek majd az oviban, iskolában, hogy kinek a gyereke hová jár, hová lett beíratva, zeneovi, elit suli. Sajnálom ezeket a gyerekeket, mert majmokat csinálnak belőlük, akivel pózolni lehet meg hencegni. Örülök, hogy nekem már nem ezekkel a szülőkkel kell majd szülőire járnom.
2020. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindig az próbál a legjobban bizonyitani, aki önmagával szemben bizonytalan. Aki ezt próbálja neked előadni valószínűleg tele van kétségekkel...
2020. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

Én is tapasztaltam ezt. Nyilván azért mert ezek a nők már a másik oldalon vannak, ők már a teljes nővé válást élhettek át. Ezt te honnan is tudhatnád? Gondolják ők...


Nekem is lett gyerekem azóta. De nem csinálok úgy mintha egy gyermektelen nővel szemben én pusztán azért mert gyerekem lett (és nevelem), több lennék. Nem is értem...

2020. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én is minden nő ismerősömnél, kollégámnál ezt tapasztaltam.
2020. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azért, mert valahol akkor látják át, hogy egy gyerektelennek mennyivel több lehetősége van szabadabban élni, míg neki ott a gyerekkel való kötelezettségek, és inkább így átmennek gonoszba.
2020. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Én pont fordítva tapasztalom ezt. Az édesanyákat rendszeresen ledegradálják főleg itt gyakorin. Meg h mennyire utálják a gyerekeket...stb engem ez bánt. Mintha ők nem lettek volna gyerekek.
2020. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Maguknak akarnak bizonyítani, nem neked.


Egyetértek a 8. válaszolóval.

2020. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!