Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyamatosan zaklat Viberen...

Folyamatosan zaklat Viberen az egyik ismerősöm,mit tehetek ?

Figyelt kérdés
Nem jól váltunk el egymástól mivel nem toleráltam az a bunkó stílust ahogyan el kezdett beszélni velem.akkor még el vettem a kesztyűt 2x is ,most írt ismét ,hogy végre nem egy kamu kép rólam és sírós röhögős fej (mindig küldözgette ezeket)(eddig se azok voltak).Ismét le tiltottam ,de nem hagy egyszerűen békén,meg nyitottam és ismét tiltottam .Miért nem tud végre békén hagyni ? Én vagyok a csöves meg senki .... ő pedig egy elég igénytelen pasi,ezért sem akartam tőle semmit . Miért nem hagyvégre békén? Ettől többnek érzi magát ?
2020. júl. 1. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ne oldd fel a tiltást. Most komolyan ennyire életképtelen vagy!?!
2020. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Jelentsd fel zaklatásért,akkor majd megtanulja
2020. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 köszönöm ....telefont cseréltem és mivel a régi telefonom le volt tiltva,le szedtem az ujra ezért valami utón módon tudott írni...köszönöm ,hogy életképtelen vagyok ezért ! :)
2020. júl. 1. 13:20
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan ennyire gyenge vagy lelkileg??

Az új telefonon is tiltod.

Nem oldod fel nem mész bele vitákba... Ez tényleg olyan nehéz?!?

TILTÁS!!

2020. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4 köszönöm ezt a lenéző megnyílváulást !

Pálcát törni az ember feje felett,mikor ki tudja mik történtek vele az utobbi időben ...szép volt ! De köszike

2020. júl. 1. 13:24
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Én se értem, miért nem jó megoldás egyszerűen letiltani...
2020. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát pedig az elsőnek és a negyediknek van igaza. Ha nem akarsz vele beszélni tiltva hagyod, egyébként meg csak rinyálsz.
2020. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Le van tiltva ismét ...de azt nem értem miért kell ezt csinálni ...mire jó ez a vislekdesé
2020. júl. 1. 13:32
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
🤦‍♀️🤦‍♀️ Titkon akarod h írjon, különben már rég letíltottad volna a francba és nem rinyálnál ezért. Van egy ilyen barátnőm, ő is ezt csinálja, panaszkodik de mindig feloldjaa csávót, wtf. Hiányzik a figyelem neked úgy látszik, lehet a többi ismerősöd meg barátod leszar és nincs aki figyelmet szenteljen rád, még akkor is ha az negatív.
2020. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9 te nem tudod értelmezni amit írtam ?

De buta vagy .... TLEFONT CSERÉLTEM TE ÉRTETLEN !

2020. júl. 1. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!