Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyamatosan zaklat Viberen...

Folyamatosan zaklat Viberen az egyik ismerősöm,mit tehetek ?

Figyelt kérdés
Nem jól váltunk el egymástól mivel nem toleráltam az a bunkó stílust ahogyan el kezdett beszélni velem.akkor még el vettem a kesztyűt 2x is ,most írt ismét ,hogy végre nem egy kamu kép rólam és sírós röhögős fej (mindig küldözgette ezeket)(eddig se azok voltak).Ismét le tiltottam ,de nem hagy egyszerűen békén,meg nyitottam és ismét tiltottam .Miért nem tud végre békén hagyni ? Én vagyok a csöves meg senki .... ő pedig egy elég igénytelen pasi,ezért sem akartam tőle semmit . Miért nem hagyvégre békén? Ettől többnek érzi magát ?
2020. júl. 1. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
És azon nem tudod tiltani, vagy mi? Írd már le normálisan, mert mi alacsony rendű létformák nem értjük, hogy ha tiltod az ÚJ TELÓN IS, hogy a rákba tud írni neked?!
2020. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Baszki nem azzal van itt a gond ,hogy tiltom vagy nem tiltom hanem az ,hogy minek kell ezt csinálni a másikkal miért kell bántani ,megszólni ,hazudni .

Látom nem tudjátok értelmezni,ti ki szemeztetek egy szót az egészből és ott le vagytok ragadva,de rég nem erről van itt szó

2020. júl. 1. 13:51
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért használod a Vibert? akkora trágya..a normálisabbja a Kakaon-tolja.
2020. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Minek csinálja ezt? Mert megtehető, mert hagyod, mer egy bunkó pöts. Most erre a kérdésre mit vársz? Ha nem akard, hogy írjon, akkor tiltsd le, vagy veresd meg, vagy jelentsd fel mit bánom én. Sajnos vannak ilyen emberek, de ha nem veszel róluk tudomást, akkor abbahagyják.
2020. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
A fő kérdés az volt, hogy mit tehetnél. Erre válaszolt mindenki: tiltás.
2020. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
En speciel tiltas nelkul is megtennem, hogy egyszeruen nem olvasom el az uzeneteit, olvasas nelkul torlom. Ezt nagyon hamar megunjak.
2020. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Ezért használok Messengert, azon is lehet ingyen telefonálni is.
2020. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!