Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire jelent problémát a...

Mennyire jelent problémát a társkeresésben, ha egy nő magas és telt?

Figyelt kérdés
Kb.180cm-75kg körül

2020. júl. 2. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Hasonlo ferfit keressen de am ez nem vesz.
2020. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez abszolút nem vészes. Mármint max. 5-6 kg felesleg lehet rajtad. Esetleg az lehet probléma ha egy férfit zavar hogy magasabb vagy nála. Vagy ha téged zavar hogy ő alacsomyabb
2020. júl. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez BMI szerint a normál testsúly kategóriája. Szóval, semennyire...
2020. júl. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Fura ez az oldal, valaki 100+ kilóval egészségesnek tartja magát, más meg egy teljesen normál 75 kilón aggodalmaskodik. Szerintem teljesen jó vagy, még teltnek se mondanám. (Ha csak nem mell-tájon vagy telt, de az nem negatívum általában :))
2020. júl. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyáltalán nem vagy telt, max pár pulsz kiló lehet rajtad, de ha úgy oszlik el a súlyod lehet hogy nem is látszik.

180 centi az tényleg elég magas, de van sok magas férfi, meg ha téged nem zavar hogy a párod alacsonyabb lesz nálad akkor az is okés.

2020. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Hát nehéz dolog magasnak lenni.

Mert ha nincs rajtad elég kiló akkor gebe vagy meg pálcika, ha fel szeded a normál súlyod akkor meg kövér.

Mert ugye husisabb a comb + vastagodsz picit, dehát ez a súly kell ! Ne a 160 centisekhez mérd magad, náluk teljesen más a mérce.

Szerintem erősíts, sportolj, az segít, hogy elfogadd magad meg ad egy kis pluszt.

Amúgy 180 centis fiúk simán vannak, szóval ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy magasabb legyen, veled egy magasat biztos találsz.

2020. júl. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

"Amúgy 180 centis fiúk simán vannak"


Én 185 vagyok... :P

2020. júl. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy bármi gondot okozna a súlyod, teljesen normális. A magasságod a kisebbségi komplexusos férfiakat fogja csak elriasztani, de értük nem is kár.
2020. júl. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Fel kellene fogni, hogy minden kategóriában vannak szépek, van aki teltkarcsún a legjobb, esetleg ha vékony vagy ha már duci is, sok más adottság van ami miatt szép lehet az ember... Az arc, testalkat, ha teltebb akkor, hova rakódik a "fölösleg" (én nem bánom ha van egy kicsi, :)))), fenék méret/forma, mellnéret-amiről tudjuk, hogy nem fontosabb a fenéknél, de egy duci nőnek jól áll ha nagyobb mint a pocija, ezek ellenére akármilyen testalkatod arányaid van lehet egy szép összképed. Tehát kérdező, a súlyodból és a magasságodbóp nem következtethetünk még semmire, viszont a súlyod tökéletes, nőként magas vagy de azért még nem égimeszelő. Párkapcsolathoz pedíg inkább a belsőd/intelligenciád, humorod nézik a férfiak...
2020. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Semennyi problémát nem jelent. Az fog egy ilyen nő iránt érdeklődést mutatni, akinek ez az alkat az esete. MINDEN súlycsoportban megtalálhatja az ember a párját, - ott flangál az utcán, - csak találkozniuk kell és esélyt adni arra, hogy megismerjék egymást.
2020. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!