Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz szerintetek ha valaki...

Az gáz szerintetek ha valaki elmegy nyaralni és instára posztolgatja a képeket?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Már miért lenne gáz?

A gáz az, hogy neked emiatt a rák kieszi a gyomrod.

2020. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor gáz, ha ezzel akarja bizonygatni hogy boldog, van pénze, stb. Akkor nem, ha meg akarja osztani az élményét a családjával/barátaival.
2020. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne gáz?

Ha valaki percenként rak ki mindenről IS képeket, azt én nem igazán értem, de továbbra se gondolom hogy "gáz" lenne...

2020. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
igen
2020. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem gáz, de ha nyilvános és bárki számára látható, ezzel ötleteket ad a betörőknek. Én facebookon szoktam nyaralási, utazási, kirándulási képeket megosztani, de csak miután hazajöttem, és az az albumom is csak ismerősök számára látható. Ennek mondjuk nem csak az az oka, hogy illetéktelenek ne tudják, mikor nem vagyok napokig otthon, hanem az is, hogy én rendes fényképezőgéppel jobban szeretek fotózni, mint mobiltelefonnal, és otthon nyaralás után tudom ezeket átnézni rendesen számítógépen nagy képernyőn.
2020. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne necces, ha ezzel valakiknek villogni akarnak, vagy valakiket meg akarnának bántani, hogy ők többek mint aki mondjuk nem is foglalkozik velük, magyarán szólva zaklatási indokkal csinálnák, olvastam itt ilyenről is, mindig oda ment a pár és ott próbálták idegesíteni a lányt ahol éppen ő volt, még képesek voltak csak ezért egy iskolába is jelentkezni, szerintem nagyon necces viselkedés, vagy valakiket akik már nem ott tartanak ahol ők meg akarnák bántani, magyarán szimpla féltékenységet akarnának kicsikarni a másikból vagy irigységet, ami óvodás gondolat két ember részéről ahelyett hogy a nyaralást élveznék.


Ha csak szimplán a családjuk miatt osztogatják az élményeiket hogy a család megnyugodjon hogy jól érzik magukat akkor nem necces, vagy csak szimplán azért mert boldogok és meg akarják osztani a nagy világgal az sem necces.


A necces ha a legintimebb pillanatukban is ott van a kezükben a fényképezőgép vagy a selfie bot, és azt kukucskálja fél szemmel az egyik, hogy vajon a csók tökéletes-e, és nem a párjára koncentrál, ez is necces szerintem, mert inkább csak azt sejteti hogy önmutogató kapcsolat, de nem is szeretik egymást igazán.

2020. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem nem gáz, bármikor szívesen nézek nyaralós képeket, tök jó ihletet meríteni belőlük vagy épp bővíteni a bakancslistát. Mondjuk nekem csak azok ismerőseim közösségi oldalon, akikkel tényleg jóban vagyok, szívesen osztunk meg ilyesmit egymásnak.

Az exhibicionizmus és a mindenféle idegeneknek való magamutogatás nem az én műfajom, de ha valakinek ez jó, akkor kedves egészségére, ha zavar max nem követem.

2020. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb erre való az Instagram.
2020. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyugat-Europaban, ahol az atlagember is eljut barhova, csak mas kategoriaju szallasra, ugyanugy posztolnak az emberek, csak nem irigysegtol fuldokolva nezik a tobbiek, ok meg nem ezert osztjak meg.
2020. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2020. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!