Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki önmagáért jár el...

Ha valaki önmagáért jár el edzeni, akkor miért posztolgat mindig mindenről?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm 1-2 éve jár gyúrni, és azt csinálja, hogy elmegy az edzőterembe és posztol, hol tükrös fenekes selfie, hol olyan kép, ahol épp kezében a súlyok. Ha pedig nem az edzőterembe fényképezi magát, akkor otthon a lábait, a karjait vagy a fenekét.

Ha valaki tényleg ömagáért csinálja, amit csinál, akkor miért tesz fel minden alkalommal képet?


2018. aug. 15. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki az elismerés.
2018. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem önmagálért jár, hanem kifelé próbál villogni. Mint azok a nők, akik mostanság indulgatnak a testépitőknél.


Most őszintén? hogy néznek ki? hogy van egyáltalán gusztusuk némely pasiknak hozzájuk.

Azért irtam némelyt, mert hogy a normális, nem tesztoszteront tömő pasik között esélyük nincs.

2018. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát 2-es àtlag jóskàval le se àllnànak ezek a lànyok.

Hogy nèznek ki,akkor csekkold le őket

Bodó Dóri,Czeglédi Bianka,Kiss Virág,vagy csak nèzd meg mexikói szurkoló tàbor vezerszónokàt.


Aztàn vàrom a vèlemènyt.

2018. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 bocsi, de láttam őket, hát ne is haragudj, de rémisztőek, ha te ettől el vagy ájulva, legyél. Én szörnyetegnek látom ezeket és abszolút nőietlennek.


Mondjuk izlések és pofonok, tudom jól, meg bizti le vagyok maradva, de nekem nem gyere be.

2018. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutogatják magukat, ennyi. Ezt nem csak ezek csinálják hanem sajnos nagyon sok lány vagy mi, akikben nincs tartás, de azért elvárják hogy ne csak szexre kelljenek
2018. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem magukért csinálnák, hamar megunnák, ugyanis a kívülről jövő motiváció hamar elmúlik, ha belső igényed van rá, az ki szokott tartani.

Ettől függetlenül miért ne oszthatna meg magáról képet? Büszke arra, amit csinál, arra amit elért, és miért is ne lehetne? Ma már mindenki mindent kitesz, azt is, hogy mit eszik, hol van, mit csinál, mit gondol, akkor miért ne lehetne a sportfotóidat kitenni?


Pl. ha valaki imád sütni és feltesz a jól sikerült tortáiról egy-egy képet, akkor az már másoknak süt? Nem, magának, csak büszke rá, amit megvalósított és megosztja az örömét másokkal is. Ha nem vagy rá kíváncsi, ne nézd, nekem nincs bajom azzal, ha valaki megoszt ilyen tartalmakat, elfér.

2018. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,aki csak önmagáért edz.Minden kondis kompenzál,és ez ugye főleg kifelé irányul.Mindezt kondisként írom,úgy,hogy én még csak nem is fényképezgetem magam.
2018. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!