Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők 20-30 között valóban...

A nők 20-30 között valóban arra vágynak, hogy önzetlenül szeressék, oda bújjanak hozzá vagy inkább pénz, bmw, izmos menő csávó nagy p*nisz, stabil családi háttér, ide oda furikázni, instagramra posztolgatni, könnyű élet?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Alapban nem értem, hogyha valaki önzetlenül szeret, akkor miért nem lehet nagy p*nisze és stabil családi háttere?

Vagy hogy gondolod?

Csak a kis p.csű, zavaros környezetből jövő, gyökértelen csávók a vonzók?

Gondold át még egyszer, hogy mit is akarsz kérdezni!

2020. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Igen Kérdező!

Nekem is kizárólag a nyeszlett (mert ugye izmos nem lehet!:)

kisfarkú állami gondozottak jönnek be. Első randin megkérdezem és ha stabil a családi háttere, máris mehet a levesbe, akármilyen szívdöglesztően vézna!

2020. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem, hogy a kérdés két része miért zárná ki egymást.

Mindenki másra vágyik, nem foglak untatni azzal, hogy én miért szerettem bele a páromba (nem a nem létező BMW-je miatt, az egyszer biztos), de nálunk az ölelés és szeretet minden napos, utazni is gyakran járunk (hadd tegyem hozzá, hogy utazni borzasztóan olcsó dolog, ha az ember fel tudja mérni a lehetőségeit és igényeit), szóval pláne nem értem, hogy mi alapján választottad ketté a dolgokat.

22/L

2020. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Tudod, egy kapcsolathoz pénz is szükséges! Akár tetszik, akár nem. Ha csak azt nézzük, hogy ha a kapcsolat elmélyül, akkor a felek összeköltöznek, akkor ugye jönnek a számlák, kaja, esetleg albérleti díj. Ha nincs pénz, akkor ezeket ki fogja fizetni? És ez csak a legalapvetőbb dolog!


Mindenkinek más a fontos. Ez egyén függvénye.


Párom vékony, szálkásan izmos. Nincs se jogsija, se autója, se instája. 7 éve együtt vagyunk.

2020. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Persze, minden jó nő arra vágyik, hogy jöjjenek a kis incelek és hozzájuk bújjanak. Szép dolog a szerelem, kell a gyengédség és a szeretet egy kapcsolatba, azon alapszik, de könyörgöm azért legyünk már kicsit realisták. Az önzetlen szeretet és odabújás alapvető alkotóeleme egy jó kapcsolatnak, de azon önmagában nem lehet kenyeret venni 🤷🏻‍♀️ most biztos le leszek pontozva, mert mekkora anyagias biccs vagyok.
2020. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
legyen egy kis onbizalmad, mert nekem ugy tunik, hogy nem a bmw hianya, vagy a penz miatt nem vagy sikeres a noknel, hanem magaddal nem vagy megelegedve, es ezt kivetited a “bmws penzes nagyfarku” alakokra
2020. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "a nők".

Ilyen meg olyan meg amolyan nők vannak.

2020. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!