Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom magam emiatt, mi a...

Utálom magam emiatt, mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

Fiatal tinédzser korom óta reménytelenül szerelmes voltam egy fiúba (szinte már rajongtam érte), de soha észre se vett engem. Aztán egyszer úgy adta az élet, hogy kb. 17 éves koromban összegabalyodtunk, lefeküdtem vele, persze utána soha többé nem láttam (zenészféle, így nem is csoda, mindig más csajjal volt).

Ezután megkomolyodtam, jött életem szerelme, akivel azóta is együtt vagyunk, imádom, vele képzelem el a jövőmet. Eddig azóta eszembe nem jutott soha az a srác, akibe tizen évig fülig szerelmes voltam, viszont mostanában megint sokszor a fejembe van, már nem egyszer álmodtam is vele. Rettentő bűntudatom van emiatt, mert közben itt a párom, akit tényleg szívből szeretek. Most így fiatal felnőttként megint úgy érzem magam mint egy hülye kis tinédzser. Persze szerelmes már nem vagyok abba a srácba, de mégis sokszor a fejembe van. Nagyon bosszantó. Vajon miért van ez, és hogy tudnám kizárni a fejemből? Rossz embernek érzem magam.


2020. júl. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Pszichológus.

Egy ép nő nem ábrándozni fog azon, aki kihasználta.

2020. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy kell ide pszichológus. Akár egy illatról, szóról is eszedbe juthatott a srác és tök érthető, hogy emiatt felelevenedtek az akkori érzések. Nyilván most rossz, de idővel el fogod felejteni, minden csoda három napig tart. Ettől pedig egyáltalán nem vagy rossz ember. :)
2020. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"idővel el fogod felejteni"


Hát épp ezaz, hogy teljesen elfelejtettem évekig, és most valamiért újra az eszembe van :(

2020. júl. 2. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is volt ilyen időszakom, hogy az exemről álmodtam.


Pedig teljesen kiábrándultam belőle, felszabadító volt a szakítás.


Nincs semmi gond, egyszerűen csak valamiért eszedbe jutott, és az agyad feldolgozza az információt.

2020. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!