Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a nyarat, csokit és a...

Utálom a nyarat, csokit és a colát, miért néznek le ennyien emiatt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert bunkók.
2019. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kólát én se szeretem.
2019. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként én is utálom mindhármat. Viszont a tél, a rántotthús, meg a sör azok jöhetnek! :)
2019. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Gondold el,hogy milyen lenne Nap nélkül. A növények nem kapnának D vitamint,az emberek gyengébbek lennének,hideg lenne a Földön,sötétség venne körül. Nem teremnének a zöldségek. Nem lenne ennivaló. Ez csak pár példa miért fontos a napsütés.
2019. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Magánügy.
2019. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért néznek le, mert azzal foglalkozol, hogy kinek mi a véleménye az ízlésedről.
2019. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk kezdjük ott, hogy minek pózerkedsz vele, hogy utálod! HA már kinyilatkoztatást teszel - tehát kimondod, hogy utálod, akkor jogot adsz ezzel másoknak, hogy elmondják az ellenvéleményüket a témában! Azon pedig ne csodálkozz, ha ez adott esetben ellened irányul!


Hallgass a dolgoról és akkor nem ítéltetsz meg! Mivel ez magánügy!

2019. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
96%

4-es mondta valaki hogy a kerdezo a napsutest nem szereti? :D szerintem a nyarat a dog meleg miatt nem szereti. Huhh..jo kovetkeztetes :D



Kerdezo semmi baj nincs ezzel mert minden ember mas

2019. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Lehet azért, mert nagy hangot adsz az egésznek. A fenti hármat én sem szeretem. Télen születtem, de nem hiszem, hogy ennek sok köze van ahhoz, hogy nem szeretem a nyarat. Főleg mostanság nem, amikor kb. alig lehet kint megmaradni.

A coca-cola-t nem tartom egészségesnek, a csokit pedig azért nem eszem, mert nem vagyok egy édes szájú. Sokkal jobban szeretem a sós ételeket, nasikat.


Én ezeket nem szoktam senki orrára kötni. Meg van a véleményem, de nem érzem annak szükségességét, hogy másokkal is megosszam. Minek?


Lehet, hogy inkább azt gondolja a környezeted, hogy fontoskodni akarsz ezekkel és kitünni a tömegből. Amúgy hidd el, hogy senkit sem izgat ez az egész úgy őszintén.

2019. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
4. Télen is süt a nap, te fogykos..
2019. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!