Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Időnként nagyon csúcsán...

Időnként nagyon csúcsán szétesek. Utálom magam emiatt de, de nem tudom mi váltja ki és hogyan kezeljem. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Alapjáraton jól elvagyok az életemmel. Stabil munkám van ahol elég jól végzem a dolgom és úgy látom meg becsülnek. A kerestem is elég jó. Baráti társaságom is akad.

Viszont időnként fel üti nálam magát a fent említett állapot. Most néhány napja tart. Folyton feszült vagyok és letargikus. Nagyon könnyen ki lehet hozni a sodromból, pedig normál helyzetben nem ilyen vagyok. Teljesen kifordulok magamból. Felelőtlenebb is vagyok pl. Azon kattogok hogy fel kéne mondanom csak azért mert az egyik kolléga felhúzott. Vagy részegen összevesztem a lánnyal akivel alakultam egy hülyeségen amit igazából túl reagáltam...



#zűrzavar #Lelkiváság
2019. nov. 28. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
23F
2019. nov. 28. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok pszichiatert jatszani, de talan bipolaris zavar?
2019. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá. Bár nem akarok magamra húzni valami diagnózist. És annyira nem szélsőséges. Évi egyszer kétszer jön elő. És max néhány hétig tart. Illetve felpörgöt "mániás" állapotot nem produkálok...
2019. nov. 28. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Hr-es segìtségül szolgálhat mindenben a munkahellyel kapcsolatban.
2019. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!