Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki úgy érzi...

Van itt olyan, aki úgy érzi belefáradt a folytonos “vágyakozàsba”?

Figyelt kérdés
Aki motivált volt, dolgos, voltak céljai, álmai, de sosem sikerült elérnie, vagy ha igen, akkor is csak kis részben és azt is keservesen. Én már kiégtem érzelmileg, sok mindent megtettem, hogy előrébbjussak, hogy jobb legyen, nagyon sokat tettem a céljaimért, de elég volt a folytonos falakból és abból, hogy a lehetőségeimhez mérten mindent megtettem mindig(sőt még többet is, ezt mások is mondtàk, mennyire csodàlják a kitartásom). Se a célzott munka, se a célzott párkapcsolat, a többiről már nem is beszélnék, de kb semmi nem jött össze és azt hiszem fel is adtam most már.
2020. júl. 3. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk hogy igen. Ezért is lettem részben nihilista, ami nem egy jó irány de sokkal kevésbé rosszabb mint beteljesületlen vágyaktól szenvedni.
2020. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Nem látom már értelmét semminek, és ez a virusnak "köszönhető". Most tudatosult bennem, hogy nincs értelme a céloknak, a vágyaknak, az álmoknak, ha bármikor egyik napról a másikra el lehet venni az emberek szabad mozgását, a megélhetését.
2020. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezert sem szabad hinni a motivacios eloadoknak, mert az ember az adottsagai alapjan vagy kepes valamire, vagy nem. Aki azt mondja, hogy barmire kepesek vagyunk, csak akarni kell, az vagy hazudik vagy hulye.


Viszont az jo, hogy megprobaltad, mert igy legalabb tiszta a lelkiismereted.

2020. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is belefáradtam. Azt találtam ki, hogy inkább a vágyaimat adom fel, és így nem fogom kudarcként és csalódással megélni a jelent.

N

2020. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as nem tudok mit csinálni a “tiszta lelkiismerettel”. Nekem ettől kicsit sem jobb sajnos, ebből a szempontból ugyanolyan rosszul érzem magam, mintha nem csináltam volna semmit.
2020. júl. 3. 12:49
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es de mit csinálsz akkor? Csak úgy élsz a semmibe? Felkelsz reggel, robot üzemmód, este alvás és kész?
2020. júl. 3. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok robotüzemmódban, nagyon is élek, és mindig megtalálom azt, aminek lehet (tudok) örülni, legyen az akármilyen pici dolog is. Azokról a vágyakról mondtam le, amik eddig nem valósultak meg, és semmi másra nem jók már, mint hogy szomorúvá tegyenek, el kell engedni őket. Én alapvetően vidám ember vagyok, nem akarok szomorú lenni.
2020. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!