Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg az emberek...

Miért sértődnek meg az emberek, ha nem követem őket vissza az instagramon?

Figyelt kérdés
Általában grafikusokat és festőket figyelek, de néha kapok egy-egy üzenetet, hogy "Heló figyellek, kövess vissza", de én nem fogom, ha nem tetszenek a képei vagy nem olyan, ami inspirálna, ezen meg sokan besértődnek.

2020. júl. 4. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Irigylem azokat, akiknek ez a legnagyobb bajuk. Mondjuk az biztos rossz lehet, hogy közösségi oldal függők. Gyerekként még elnézik, felnőttként már kicsit kellemetlen, hogy így megragadt valaki egy szinten.
2020. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Irigylem azokat, akiknek ez a legnagyobb bajuk"

Sosem értettem, miért kell ilyenek írni valakinek, akit nem ismersz. Ez csak egy kérdés, ettől még lehet bajom az életben, amit nem irkálok ide ki, mert senkinek semmi köze hozzá.


A válaszod második részét köszi.

2020. júl. 4. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak röhögök azon, ha megsértődik valaki ha nem követem vissza. Szánalmas, hogy így akar követőket szerezni valaki, hogy mindenkire ráír, de a való életben az a személy egy 0. Nem az insta követők határoznak meg egy embert. Nem veled van a baj, hanem velük.
2020. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem megsertodnek. Gatlastalanul vadasznak. Ugyanez van a teged kovetok 70%-aval. Par oraig, napig kovet. Aztan a vicces, hogy ha visszakoveted, akkor se kovet. Egy darab szam vagy, ennyi.
2020. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Senkit nem érdekel már az instagramm ahogy a Facebook sem.
2020. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!