Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet az ilyen kedves...

Mit lehet az ilyen kedves drága idős szomszéddal csinálni?

Figyelt kérdés
~1 éve költöztem be a lakásomba alapvetően egyet leszámítva nincs gondom a szomszédokkal. Beköltözésem második napján éppen átkoztam magamban az Ikea összes mérnökét mikor csengettek. Egy átlagos idős nő állt az ajtómban elmondta, hogy ő az alsó szomszéd Marika(legyen ez fedő a neve). Beszélgettünk pár szót és a végére azért odaszúrta, hogy jó lenne nem ilyenkor furkálnom folyamatosan. Én gyenge képességű még elnézést is kértem, hogy ez csak csavarbehajtó és éppen bútort rakok össze. Ezután sok érdekes kalandunk volt Marikával. Például a lakógyűlésen mikor én is ott voltam panaszt emelt, hogy reggelente mindig bőgetem az autóm és zavarja a lakóközösség életét. Tényleg bőgette valaki a Diesel Golfját 1 udvarral arrébb szóval Marika problémája érthető volt. Mikor érte a felismerés, hogy az autóm egy Nissan Leaf ami ugye teljesen elektromos hazugnak hívott mert egyszer látta mikor tankoltam az autóm. Az nem hatotta meg, hogy csak ablakmosót töltöttem bele. Után volt még az ominózus muskátli lopás. Marika meg volt róla győződve, hogy én bizony megbugáztam az ő drága muskátlijait. Ezt azzal magyarázta, hogy látta az erkélyemen a piros virágokat az utcáról. Mikor ide költözött a barátnőm kitalálta, hogy prostikat futtatok vagy szolgáltatásaikat veszem igénybe mivel ide állandóan fiatal egyetemista(biztos látja az aurájukat) lányok járnak fel. Arra nem volt szegénynek kapacitása, hogy XY Anna Z nyelv oktató táblát elolvassa az ajtónkon. Mikor ezt elkezdte terjeszteni azért lenéztem és különböző jókívánságok után otthagytam Marikánkat. Egészen az előző szombat-vasárnapig el is kushadt. Viszont akkor feljelentett a rendőrségen csendháborítás gyanújával. Igazából most még röhögök rajta de nem akarom megvárni, hogy az öreg elkezdje feszegetni a határaim.

2020. júl. 4. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Keresd meg a gyenge pontját és szívasd meg nagyon úgy hogy tisztában legyen vele te voltál, de ne tudja bizonyítani. Rögtön vissza fog venni az arcából.
2020. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Marika unatkozhaz nagyon. De azert ne fajuljon el tettlegessig a dolog.

Kopogj at Marikahoz es kerdezd meg miert jelentett fel, probalj vele beszelgetni es jopofizni, hogy ne te legyel a fotema.

2020. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem sokat.

Nekünk hasonló alsó szomszéd jutott (csak ő férfi és alkesz). Mindenért feljelent, naponta hívja a gondnokot vagy a közös képviselőt. Az elején még rendesen kijött mindenki, aztán a rendőrség nem jön ki a 4. alkalom után (pl. a durva csendháborító partink a porszívózásunk volt 13 órakor), a zsaruk jelezték, hogy ő fogja megütni a bokáját, ha még egyszer kihívja őket, mert reccsent egyet a parketta (azután is, hogy járólapra lett cserélve).

A gondnok és a közös képviselő nagyrészt már nem veszi fel neki a telefont és már csak röhögnek az abszurditáson (palacsintát sütöttem és a szomszéd megérezte, így felhívta őket, mert őt zavarta a szag).

Előbb-utóbb az összes érintett megunja és már csak magában fog pufogni. Nálunk az egész épület ismeri az alkeszt, így senki se lepődik meg, hogy az általa lefestett démonok helyett full normális emberek vagyunk.

Megfenyegetheted rágalmazásért, de csak olaj lesz a tűzre.

2020. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Marikát le kellene venni a lábáról, kb szó szerint. Mivel a szex ugye nem opció, egy ideig el kéne követni azokat a dolgokat, amikkel tényleg megvádol, hogy megtudja milyen is, ha csinálod. Meg még egy kis extra: [link]
2020. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűnek mondható tanácsot adok amit nem annyira könnyű megcsinálni mert ehez lelkierőre van szükség,a tanácsom pedig NE VEGYÉL RÓLA TUDOMÁST, NE FOGLALKOZZ VELE, NÉZD LEVEGŐNEK,NE SZÓLJ HOZZÁ,NEM LÉTEZIK ÉS KÉSZ.


Van egy szomszédunk akivel jóban voltunk a szüleim is elég sokáig kb 25 évig vagy több,segítettünk egymást stb..

Szóval ahogy öregszik egyre butább legalább is ő,ordít a 30 éves lányával és a feleségével le b.sza őket kb mindenért,gondolom ezért sem látogassa annyira a lánya,egyszer drága apukám ott volt náluk és nagyon szépen csak annyit mondott a szomszéd úrnak hogy most a feleségének van igaza, másnap sütögettünk és nálunk az a szokás hogy viszünk a szomszedoknak is belőle na édesanyám vitt nekik és a drága szomszéd úr olyanokat mondott édesapámról hogy az nagyon fájó de komolyan legszivesebben átt mentem volna és ugyan ezt megtettem volna vele még a lány is halott amit edesapamról mondott pedig ő aztán tényleg egy nagy jó és kedves ember de a drága szomszéd úr a legutolsó és legrosszabb embernek monda őt, egy olyan emberhez hasonlította aki tényleg egy sz.ar alak de édesapám nem ilyen,azt mondta még a drága szomszéd úr velünk nincs baja de édesapammal igen,szerintem meg fáj neki az igazság,butul is.

Zárasként én azokat a dolgokat csinálom amiket kiemeltem,olyan dolgokat mondott róla amit nem lehet egyszerűen megbocsaltani neki,sokkal jobb lett az élet miót nem ismerjük egymást és nem léteznek, kivéve a lányát ismerjük csak mert a drága felesége is átalt hozzá igaz hogy mindig le b.assza őt minden egyes dologért és ordít vele de hát kit érdekel, aki buta az maradjon is az.

Egy idő után ha nem foglalkozol Máriával el fog hallgatni és majd kipecéz magának mást, hozzá akart szólni a szomszéd úr és asszony de nem veszek róluk tudomást se én se a családom.

2020. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 - lehetetlen nem tudomást venni róla, ha odáig fajul a dolog, hogy feljelent.
2020. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 vagyok.

Hagy jelentsen egy idő után ahogy a 3 válaszoló írja a rendőrök sem fogják komolyan venni,nem kell itt nyalizni senkinek mert semmi értelme,nem kell vele foglalkozni ha 10x feljelent is azt a hatóságok ki vizsgálják aztán rá jönnek a kedves Marika az aki unatkozik majd megbüntetik a hatóság félrevezetéséért plusz több ügy után egy ügyvéd aztán fizessen a kedves Marika kártérítést mert alaptalanul jelentget fel,ezt is meg lehet csinálni de vitatkozni és nyalni neki nem érdemes, nem kell tudomást venni róla, sok feljelentés után mondjuk legyen 10 db aztán ügyvéd és be perelni,szórakozzon mással a kedves Marika.

2020. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!