Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy nők össze-vissza szerkesztgetnek negatív terhességi teszteket és a képek negatívját nézegetik?

Figyelt kérdés

A minap mutatott egy ismerősöm egy csoportot, ami úgymond abból áll, hogy a terhességi tesztjeiket elemzik az emberek a többi csoporttaggal együtt. De az egész csoport abból áll, hogy az emberek csutkára negatív (olyannyira, hogy a második csík helye még fehérebb is, mint az alap) terhességi teszteket nézegetnek, kiteszik az eredeti képet, ugyanazt fekete-fehérben, ugyanazt felhúzott kontraszttal, illetve a színeket invertálva (negatívban) és rohadtul nincs ott semmi, de minden komment abból áll, hogy én látom, gratulálok, pozitív.



Baromi kínos számomra az egész, olyan, mint egy rohadt szekta, már én érzem magam vaknak a posztok láttán (ki is léptem). Mi a francnak csinálnak emberek ilyet? A posztoló és a kommentelők is, miért?


2020. júl. 4. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha megfejted a nők gondolat menetét, szerintem a létező összes díjat megkapod ami a világon létezik.
2020. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de így sem értem basszus
2020. júl. 4. 19:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, az összes szülőket kifigurázó csoport tele van ezzekkel a képekkel, én sem hiszem el, hogy léteznek ilyen emberek, akik ennyire... Nem is tudom, elkeseredettek?
2020. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te transgender vagy, ilyen nő nem létezik.
2020. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4

El kell keserítselek, semmi közöm a férfiakhoz azon kívül, hogy hozzájuk vonzódok.

2020. júl. 4. 20:01
 6/12 A kérdező kommentje:

3

Igen, én is hasonló helyen láttam először. Aztán beléptem az egyik csoportba, ahonnan hoztak ki posztot és kinyílt a pokol kapuja :D

2020. júl. 4. 20:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Link?
2020. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2020. júl. 4. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megfejted a nők gondolat menetét, szerintem a létező összes díjat megkapod ami a világon létezik."


Persze, mert férfiak között nincs agyamanet éppen elég :D

2020. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

Javaslom a férfisutyorgó nevű csoportot. Az is egy igazi gyöngyszem, ha a férfiak esztelenkedésén akar az ember mazsolázgatni. Természetesen hiteles férfi profillal, különben be sem vesznek.

2020. júl. 4. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!