Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal, hogy mindenki kiposztol...

Azzal, hogy mindenki kiposztolja instára, hogy szülés után milyenné vált a teste, az negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Pl.: Kulcsár Edina.


Nem akarom, hogy provokatívnak hasson, de szerintem a legtöbb nő álszent és mesterkélt ezzel kapcsolatban. Nekem nem jön át az üzenet, úgy érzem, mesterkélt, amit csinálnak, érződik, hogy csak a like-okra mennek.


Sok nő például ezért (is) nem vállalja be a gyereket, mert esetleg így nézhet ki. Ez az én véleményem, nem kell megkövezni érte. Nem polgárpukkasztónak szánom.



2020. jún. 17. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jó. Mert aki szeretne gyereket, az így is-úgy is be fogja vállani. Én pl baromi hiú vagyok, rettegek is, hogy milyen lesz a testem utána, de ettől még lesz gyerekem. Így legalább lája az ember, hogy mire számíthat.
2020. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem abból a szempontból jó, hogy sok nő szégyelli a testét gyerekszülés után, szerintem sok embernek nehéz megbarátkoznia azzal, hogy ennyire megváltozott, és sokaknál nagyon lassan is regenerálódnak, főleg sokadig gyerek után.

Másrészt pedig influenszereknél mindig hátsó szándék van, ha más nem, akkor szimpátia és igenlő anyukák kommentjének bezsebelése.

Egyik héten kiposztolja hogy ez van így kell elfogadni magunkat, teljesen normális, de aztán jövő héten kib-sz egy derékfűző reklámot a has visszaszorítására, hogy minél hamarabb formába jöjjön.

2020. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a hasamtól félek hogy milyen lesz szülés után, hanem a lenti dolgokkal. Mert hiába öntik le cukorsziruppal a szülést, meg nyilvánítják szentté, igenis nagyon sok nőt rosszul fércelnek össze odalenn, miutan megvágták, vagy szakadt a szülés közben. Sokuknak a szexuális élete is tönkremegy tőle, és sokaktól hallottam már azt is, hogy soha nem lett ugyanolyan a hüvelyük mint volt. Persze biztos ők a "kisebbség", de en őszintén ezt a fajta nőiességemet es a szexuális életemet nem akarom feláldozni, inkább kérek császárt, keresek egy jo orvost aki megcsinalja, lexarom a heget, meg a felépülési időt, vagy hogy mennyi pénz. Természetes szüléssel szült nőkre is tudok olyan példát akinek olyan mely vágása volt hogy leülni nem tudott hetekig, és fájdalomcsillapítóval tömte magát, a gyereket alig tudta gondozni, hiába mondták mások hogy "jajj aki természetesen szül, az mar aznap szaladgal, bezzeg a csunya csaszar", mert ez nem mindig igy van.

Én speciel szeretnék és szerintem lesz is gyerekem, de nem hiszem hogy kitolással fog megszületni.

2020. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%

Nem akarok provokatív lenni, de szerintem ezt a kérdést te csak figyelemért írtad ki. Azt akarod, hogy mások elolvassák amit írsz, sőt reagáljanak a szavaira, és kommenteljenek is.

Ez a véleményem, ne kövezz meg érte.

2020. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Már az negatív, hogy az Instát nézi valaki.
2020. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért posztolják, mert ez egy divatos, felkapott téma, ügy, és ők szeretnék kifejezni, hogy egyetértenek ennek a szellemiségével. Egyébként szerintem maga ez a "divat" kivételesen eléggé pozitív. Mesterkéltnek meg mi nem mesterkélt, amit a sztárok vagy influencerek csinálnak? Ezen kár meglepődni. Az hírességeknek meg, mint Kulcsár Edina, nem kell "like-okra hajtani" instán, ők anélkül is ismert emberek.
2020. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feltűnési viszketegség, mint minden, amit az ilyen influencerek csinálnak.
2020. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem már az undorító, hogy valaki az intim életét egy vacak kamerának meg a lájkoknak éli az instán és nem a párjának és a családjának.
2020. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Én alapvetően baromságnak tartok minden ilyet. Azt is,ha terhesen pózol nagy hassal pucéron(!) Eltakarva a kényesebb részeket.. mert a has a lenyeg mi? Kiposztolja a szoptatást, majd a csikos hasát,etc. Ezek elfelejtik,hogy attól,hogy anyák.lettek még nők. Ha egy nem terhes posztol pucér képet letiltják, meg lek.vázzák,holott ezek pont ugyanezt csinálják,de hát az nem baj,mert anyuka..a kutyát nem érdekli mekkora a hasa, milyen lett a csöcse a szoptatáskor és mellette mártirkodik,hogy mekkora hiro,mert szült egy gyereket. Szerintem minden nő,aki bevállalja számít arra,hogy meg fog változni. Maradhat lógó hasa, striák,visszerek,lógó mell,etc. De magánügy. Ezeket írom úgy,hogy 32 hetes terhes vagyok. Én is parázok. De bevállaltam és ennyit nekem megér. És rólam sehol sincs egy kép se,a közösségi oldalon sehol nem posztolok. Mert az én dolgom meg a csádomé.
2020. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Családomé*
2020. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!